072-2727984

חיפושים נפוצים: 
לחמן פסיכומטרי - סניפים בכל הארץ
ההרשמה לקורס פסיכומטרי מועד פברואר 2014 בעיצומה!
 
 
***
 
ייחודי בלחמן:
קורס פסיכומטרי חד שבועי-
* מתחיל פעם בשבוע ומאפשר להיכנס בהדרגה לנבכי החומר
*מאפשר יותר זמן להכנת שיעורי בית
*מאפשר יותר זמן לתרגל
* מאפשר לשלב דברים נוספים בחיים כגון עבודה
*מתאים גם לחיילים שלא חוזרים כל יום הביתה
 

מידע כללי - לחמן פסיכומטרי


צלצלו לקבלת מידע מ-לחמן פסיכומטרי - סניפים בכל הארץ
(למתעניינים בלימודים בלבד!)
072-2727984
לחמן פסיכומטרי
חברת לחמן היא הרשת הגדולה, הוותיקה והמנוסה ביותר ללימודי פסיכומטרי. "לחמן" פסיכומטרי נוסדה בשנת 1979 ופועלת ב-10 סניפים ברחבי הארץ, מבאר שבע בדרום ועד הקריות בצפון.
 
המדריכים: 
אנו ב"לחמן", ללא ספק מהווים את הבית ספר הטוב ביותר להדרכה בכלל והדרכת פסיכומטרי בפרט. משום כך קבלת מדריכים לחטיבה הפסיכומטרית ומערכת הסינון היא קפדנית יותר מאשר בכל מקום אחר. בממוצע רק 10 מתוך 300 מועמדים להדרכה מצליחים להתקבל לקורס הנמשך מעל חודשיים ולכולם כישורי הדרכה מעולים. המדריכים של לחמן אוהבים את המקצוע, רואים בהדרכה שליחות ושואפים להשתפר כל הזמן. המדריך מלווה את התלמיד בשיחות והכוונה אישית לאורך כל הקורס, כאשר המדריכים רואים עצמם שותפים של התלמיד בהצלחתו ומוציאים ממנו יותר.
 
החומר: 
מחלקת המחקר והפיתוח של לחמן - המדור, עובד מסביב לשעון כדי שחומרי הלימוד יהיו המעודכנים והמדויקים ביותר בשוק הפסיכומטרי. ניתן לראות את איכות החומר בכל הספרים וחוברות הלימוד ולקראת סוף הקורס מחולקות חוברות עדכניות המכילות את כל העדכונים החמים ביותר לקראת הבחינה הקרבה.
ייעוץ אקדמי חינם! 
כדי להתקבל למוסד אקדמי בישראל על המועמד להשיג את ציון ההתאמה הנדרש. הציון מורכב משקלול בין ממוצע ציוני בחינות הבגרות לבין הציון במבחן הפסיכומטרי.
בלחמן  ניתן לקבל יעוץ לימודים אישי, במסגרתו נחשב עבורך את ממוצע הבגרות המשוקלל, נעריך את סיכויי קבלתך למוסדות הלימוד השונים בהתאם להעדפתך האישית, ונציע לך תוכנית לימודים אופטימלית שתגביר את סיכויי קבלתך לאקדמיה. אנו נסייע לך להגיע בדרך הטובה (והקצרה) ביותר, למטרה שהצבת לעצמך. הייעוץ הוא כמובן חינם וללא כל התחייבות מצדך.
 
יועצי הלימודים של לחמן:
ליועצי הלימודים שלנו יש רק מטרה אחת: לצייד אותך בכל הכלים הדרושים כדי להגיע בדרך הקצרה ביותר לאוניברסיטה. לשם כך הם מצויידים בכל המידע על כל מסלולי הלימוד הקיימים בארץ ואת כל הכלים הדרושים על מנת להעניק לך ייעוץ אקדמי מקצועי.
 
 מטרת הקורס:
מטרת הקורס היא הגעה לציון מקסימאלי מתוך הפוטנציאל האפשרי. הצלחה פרושה קבלת ציון המאפשר כניסה ללימודים בתחום ובמקום שבו כל תלמיד ירצה ללמוד. הציון הפסיכומטרי הנדרש לצורך הקבלה ללימודים מונע ברובו מביקוש והיצע, ואינו מעיד בהכרח על רמת קושי או מנת משכל נדרשת. יחד עם זאת, אל לנו לזלזל בציונים ה"נמוכים" לכאורה, כיוון ששום דבר בבחינה הפסיכומטרית, כמו כל דבר בחיים, אינו טריוויאלי. עלינו ללמוד, להתאמץ ולשאוף תמיד כמה שיותר גבוה ! 
 
 
מבנה הקורס – גמישות:
 בלחמן מתקיימים שני סוגי מסלולים, קורס דו שבועי וקורס חד-שבועי, על מנת לאפשר לכל אחד לבחור את מתכונת הלימודים המתאימה לו ביותר וכן להתאים עצמנו לצרכי התלמידים.
 
יתרונות הקורס החד שבועי של לחמן:
♦  הקורס מתחיל פעם בשבוע ומאפשר להיכנס בהדרגה לנבכי החומר.
 מאפשר ♦ יותר זמן לעשות שיעורי בית.
מאפשר ♦  יותר זמן לתרגל.
 ♦ מאפשר לשלב דברים נוספים בחיים כגון עבודה.
♦  הקורס מתאים גם לחיילים שלא חוזרים כל יום הביתה.
 
הקורס כולל למעלה מ-25 מפגשים, בהם שיעורים פרונטליים, תרגולים מודרכים, סיוע בשיעורי בית, מבחני סימולציה, מפגשי מודיעין ועוד. הנוכחות בכיתה היא הכרחית אך אינה מספיקה. עיקר הקורס מתבצע בבית - בהכנת השיעורים, שינון החומר, תרגול, ולימוד אוצר מילים. לפיכך, יש להשקיע זמן לתרגול ובעיקר בשבועיים שלפני הבחינה במהלכם מתקיימים יותר מפגשים ויש צורך בהשקעה מירבית ככל האפשר. 
 
"מודיעין"
 "המדור",  צוות המחקר והפיתוח של לחמן, עובד בשיתוף כל המדריכים ושוקד על פיתוח שיטות ועדכון חומרים באופן מתמיד, על מנת שתגיעו לבחינה מוכנים לגמרי לכל שאלה שתופיע בבחינה. העבודה מתבססת על הכרות מדוקדקת עם הבחינה ועם כל סוג של שאלה המופיע בה. הבחינה הפסיכומטרית היא בחינה דינמית, המשתנה כל הזמן, ואנו מקפידים לבצע מעקב מדוקדק אחר שינויים אלו.
 
"לחמן" הינו המכון שמכיר את הבחינה בצורה הטובה ביותר. תלמידינו מגיעים לבחינה ורואים אותה כעוד סימולציה שפגשו בקורס. אצלנו תמצאו את השאלות הדומות ביותר למה שתראו בבחינה – וזו הדרך הבטוחה להצלחה 
 
משום כך יצאנו בשבועות האחרונים עם ערכת הספרים המעודכנת, הטובה, המדוייקת והמקיפה ביותר בשוק הפסיכומטרי במטרה לתת מענה מושלם לכל הנדרש מכם בבחינה הפסיכומטרית. אנו בודקים כל העת את הקורס מול הבחינה, מתחקרים ומציגים לתלמידים את השאלות הרלוונטיות והמעודכנות ביותר מכל. פסגת עבודת העדכון שלנו היא חוברות "לחמניות טריות", היוצאות בכל שני מועדים, ומכילה מאות שאלות משני מועדי הבחינה האחרונים. בכך אנו מביאים לשיא את מידת המוכנות שלכם לבחינה, ומראים לכולם עד כמה קרובים החומרים בקורס לחומר ולידע הנדרש בבחינה. אנו יכולים אם כך להבטיח כי מי שימלא את כל חובות הקורס לא יופתע בבחינה – המבחן יהיה דומה ביותר לתרגול שביצע בקורס, ויגיע לשיא יכולתו ביום הבחינה.
 
 
שיטות עבודה וחשיבה נכונה או טריקים? 
לא מעט מקומות מתגאים ב"טריקים" אותם הם מלמדים במהלך הקורס. אנו לא מאמינים בכך משתי סיבות:
 ♦ שיטה זו מייצרת כמות ידע גדולה מדי לשינון שאינה אפשרית להפנמה עבור התלמיד.
 ♦  זה לא עובד! המרכז הארצי לבחינות מודע לשיטות של "אם זה.... אז תעשה...." שיטה שאינה עובדת ולא מאפשרת לתלמיד לשפר את עצמו. לעומת זאת, בקורס שלנו, אנו מלמדים את התלמידים לחשוב, ולהבין. ע"י כך, התלמיד יכול להפיק לקחים מטעויות, לשפר אותן בפעם הבאה שיפגוש שאלה דומה ולמצות את הפוטנציאל שלו עד תום.
 
הדרכה, תמיכה וייעוץ ו המון יחס אישי
 מיד במפגש הראשון תקבלו את מספרי הטלפון וכתובות הדואר האלקטרוני של מדריכי הקורס, שיהיו זמינים עבורכם לכל שאלה וישמחו לעמוד לרשותכם. בנוסף, לאורך הקורס יתקיימו לפחות 3 מפגשים אישיים עם המדריך וכמובן עוד הרבה הזדמנויות לשבת איתו באופן יותר פרטני.
 
אתם ואנחנו נצעד יחד להצלחה !   
 
 
 
מקצועות הלימוד ב-לחמן
 
לימודי פסיכומטרי