לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי פסיכולוגיה וניהול
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK
 
לימודי פסיכולוגיה וניהול
 
 
מהם לימודי פסיכולוגיה וניהול?
לימודי פסיכולוגיה וניהול משלבים בין שני תחומים המחוברים ביניהם בחבל הטבור. פסיכולוגיה היא הכרת נפש האדם, ההתנהגות שלו והמניעים לכך. פסיכולוגיה היא תחום רחב שכולל בתחומו ענפים שונים של התפתחות, המובילים למגוון מקצועות שונים בתכלית, ודומים בגרעין הקשה שבתוכם. לימודי הניהול מאפשרים להתמקצע בתחום ולא להמציא את הגלגל מחדש בכל פעם ובכל תחום. הניהול כולל הכרת יכולות ניהול, ניהול בפועל והתמקצעות באלמנטים שונים וכלים פרקטיים העוזרים לנהל טוב יותר, כל חברה, עסק, ארגון או חברה. 
שילוב תחומים אלו בתואר אחד נותן לסטודנט תמונה מקיפה ורחבה של עולם הניהול על כל רבדיו ומאפשר לו לקבל כלים לניתוח ושיפור תהליכים בכל ארגון ועסק.  
 
 
השילוב בין תחומים אלו בלימודי פסיכולוגיה וניהול
 
 
לימודי פסיכולוגיה וניהול הם שילוב מרתק בין שני תחומים אלו, שהם כה שונים, ועם זאת, משלימים זה את זה. מיומנויות שימושיות תוך כדי מתן ידע מעמיק, מעניקים משמעות טובה יותר, ואף מאפשרים טווח אפשרויות רחב יותר בשוק העבודה.
התכנים השונים הנלמדים עוסקים בהכרת ארגונים, פסיכולוגיה מחקרית ותיאורטית וניהול עסקי ונוגעים בנושאים רבים בשני התחומים. בתחום הניהול נלמדים נושאים כגון: תיאוריות ארגוניות, חקר ביצועים, ניהול ייצור, מימון ושיווק, ניהול משאבי אנוש ומערכות מידע, התנהגות ארגונית, כלכלה, סטטיסטיקה, מתמטיקה, קבלת החלטות, ואף ניהול מו"מ. בתחום מדעי ההתנהגות: מבוא לפסיכולוגיה, פסיכולוגיה חברתית, נוירו פסיכולוגיה, יסודות פיזיולוגיים של התנהגות, פסיכולוגיה בין תרבותית, מבחנים פסיכולוגיים, פסיכולוגיה ומשפט ועוד. 
ניתן ללמוד את התואר במכללות ואוניברסיטאות רבות כמסלול קבוע ומסודר, כמו מסלול הלימודים של האוניברסיטה הפתוחה.
 
 
העתיד הפתוח שמאפשרים לימודי פסיכולוגיה וניהול
 
 
לימודי פסיכולוגיה וניהול אורכים שלוש שנים, ובסיומם מקבלים הבוגרים תואר ראשון  B.A.בפסיכולוגיה וניהול. התנאים לסיום כוללים השלמה של הקורסים השונים, סמינריונים ועבודת גמר. בכדי לקבל משרת טיפול כפסיכולוג, על מסיימי התואר בלימודי פסיכולוגיה וניהול להשלים תואר שני בפסיכולוגיה ולעבור התמחות מתאימה. ההשלמה של התואר השני עשויה להיות בתחומי הפסיכולוגיה השונים, או בתחומי מנהל העסקים והייעוץ הארגוני.
מגוון המשרות המותאמות למחזיקי תואר זה הוא רב: הדרכה וטיפול במוסדות חינוך וחברה שונים (הטיפול אינו נחשב מקצועי),ייעוץ במחלקות כח אדם, משאבי אנוש והשמה בחברות שונות, ועוד. התואר מעניק פרספקטיבה רחבה יותר של מנהל בכל ארגון או חברה, ועשוי לתת למי שבוחר במקצוע הפסיכולוגיה כעיקר, לנהל עסק עצמאי או להתמקצע במגוון התמחויות ותת התמחויות בתחום.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום