לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי פסיכולוגיה ומנהל עסקים
פורסם בתאריך 13/06/2013, מאת מערכת 1CLICK
לימודי פסיכולוגיה ומנהל עסקים
 
 
לימודי פסיכולוגיה ומנהל עסקים מהם?
לימודי פסיכולוגיה ומנהל עסקים הם שילוב מנצח של שני מקצועות ליבה בחברה הישראלית כיום. שני תחומים שונים אלו נפגשים בנקודה שבה הכל משתנה, ועולם העסקים מקבל עומק, כשיש הבנה מחודשת ומפותחת של התנהגות האדם, הנסיבות לכך וכלים שונים שבהם ניתן להשתמש על מנת לשנות זאת. פסיכולוגיה היא תחום המשתרע על פני חומים רבים כיום, ובמרכזו המחקר של נפש האדם, ותורת הידע סביב מחקר זה. בתחום זה כיום יש תחומים ושנים היוצאים ונפתחים כל אחד בדרכו, לדרך חדשה, המשנה לגמרי את התפיסה על המקצוע הזה כחד גוני. 
מנהל עסקים הוא שכלול הידע והיכולת בניהול, פיתוח והגדלת עסקים, אם כחברות, ארגונים, משרדים ועמותות שונים, פרטיים או ציבוריים.מנהל העסקים כיום הוא בלב ליבו של השוק, ומתפתח בעצמו בכל רגע ורגע.
 
 
תכנית לימודי פסיכולוגיה ומנהל עסקים
 
 
בתחום לימודי מנהל עסקים, ניתן למצוא טעימות מלימודי פסיכולוגיה, סוציולוגיה, מתמטיקה, סטטיסטיקה, כלכלה וכדומה. קורסים פראקטיים שונים הנלמדים הם כדוגמת: מימון, שיווק, תפעול וייצור מערכות, התנהגות ארגונית, חקר החלטות וביצועים ועוד. לרוב נלמד שילוב לימודי פסיכולוגיה ומנהל עסקים כמסלול דו-חוגי ברוב מוסדות הלימוד הגבוהים, וכאן ההבדל. אין מדובר בלימודי מנהל עסקים עם טעימה מפסיכולוגיה, אלא שילוב של מקצועות הליבה של לימודי פסיכולוגיה בלימודי התואר במנהל עסקים, באופן שווה בשווה.תנאי הקבלה ללימודי פסיכולוגיה ומנהל עסקים הם ציוני פסיכומרטי בין 660-680, בהתאמה לציוני בחינות הבגרות. ניתן להנפיק ציון משוקל של המבחן הפסיכומטרי עם ציוני המכינה האוניברסיטאי במקביל. מי שבאמתחתו ציון פסיכומטרי גבוה מזה, יתקבל אוטומטית אל החוג ללימודי פסיכולוגיה ומנהל עסקים. ומי שסיים תואר אחר, יתקבל כ"בוגר אוניברסיטה" בציון ממוצע של למעלה מ-85, בנוסף לפסיכומטרי מעל 650 נקודות. 
 
 
השתלבות מקצועית לבוגרי לימודי פסיכולוגיה ומנהל עסקים
 
 
ההשתלבות המקצועית של מחזיקי התואר במנהל עסקים ופסיכולוגיה מובטחת. הרף אליו עשויים להגיע מחזיקי תואר זה הוא גבוה ביותר, וההצלחה טמונה בכך. מנהל עסקים פותח דלתות רבות, אם בניהול ארגונים וחברות שונות, ותפקידי משנה שונים בתוכם כייעוץ, פיתוח וניהול מחלקות אחרות. תחום הפסיכולוגיה פורץ את הדרך להכיר טוב יותר את השטח, ועם זאת להשתלב בתפקידי מפתח בעל אפיון קרוב, כמו מחלקות משאבי אנוש, פיתוח מוצר, מחלקות השיווק השונות וכדומה. כל מנהל עסקים כיום נדרש ליכולת גבוהה יותר לתפיסת השוק, על מנת למתג את עצמו באופן ייחודי ומוצלח יותר. 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום