לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי פסיכולוגיה וביולוגיה
פורסם בתאריך 13/06/2013, מאת מערכת 1CLICK
 
לימודי פסיכולוגיה וביולוגיה
 
 
לימודי פסיכולוגיה וביולוגיה מהם?
לימודי פסיכולוגיה וביולוגיה, או בשמם לימודי פסיכו ביולוגיה, הם לימודים מרתקים, המשלבים את מדעי החברה עם מדעי החיים, ויוצרים שילוב מופלא. שילוב לימודי פסיכולוגיה וביולוגיה פותח שלל אפשרויות להשתלבות במשק, במסגרת תעסוקה מחקרית ומעשית.
לימודי פסיכולוגיה וביולוגיה עסקים בבסיס הביולוגי להתנהגויות שונות של האדם. הקורס שנלמד במוסדות השונים בארץ, במגוון מכללות ואוניברסיטאות, מספר על תמונה חיה של נפש האדם, וההסר הנסיבתי מהכיוון הפיסיולוגי, המסביר פעמים רבו את מה שלא ניתן להסביר מבחינה מטאלית, או בנוסף לכך.השילוב בין שני מקצועות אלו נותן מענה למי שמתעניין בעולם הפסיכולוגיה והמדע יחד,ושואף להוכיח את ההיבטים הרגשיים של הנפש בביטויים פיסיולוגיים ותהליכים שניתן לשנות על ידי שינוי באמצעות חומרים שונים. זהו הפן הרפואי של הפסיכולוגיה, שמזמן נהייתה לבעלת ענפים רבים ייחודיים בדרכם ותפיסתם.
 
 
תכנית לימודי פסיכולוגיה וביולוגיה
 
 
תכנית לימודי פסיכולוגיה וביולוגיה מתעמקת בעקרונות נוירו ביולוגיה מולקולארית ותאית, בהיבטים קוגנטיביים והתנהגותיים, מבנה ופעילות מערכת העצבים, הפרעות נוירולוגיות, הפרעות פסיכיאטריות ובטיפול בכל אלו.תכנית לימודי פסיכולוגיה וביולוגיה הינה כ]וללת קורסי חובה ובחירה שונים, המשלבים את התחומים השונים, כל קורס בתחומו: נוירו פסיכולוגיה מחקרית, מדעי המוח, נוירו ביולוגיה, מדעי הקוגניציה, ביוטכנולוגיה, חישוביות עצבית, ועוד.  כמו כן נלמדים אף קורסים ייחודיים לתואר: מוח והתנהגות, מחקר ביולוגי, סמינריון מודרך בפסיכוביולוגיה ועוד. בנוסף לכך מקבלים הסטודנטים שעות מעבדה לשם מחקר, מה שמעמיק את הידע והפרקטיקה גם יחד.בסיום לימודי פסיכולוגיה וביולוגיה, מקבלים הבוגרים תואר ראשון B.A בפסיכולוגיה וכן הסמכה של BS.C במדעי הטבע. תכנית הלימודים גדושה ואינה פשוטה, דורש למידה והתמדה, חשיבה בהירה וחדה ומוטיבציה גבוהה. תנאי הקבלה לתכנית אינם קלים, אך הם מכוונים את הסטודנטים לעתיד לבוא. הנדרש הוא ציון 600+ בפסיכומטרי, בהתאם לציוני הבגרות וההרחבה של מקצועות אלו במבחני הבגרות: כימיה, פיזיקה, ביולוגיה.
 
 
העתיד לבוא ללומדי לימודי פסיכולוגיה וביולוגיה
 
 
 תואר במסלול לימודי פסיכולוגיה וביולוגיה מאפשר להמשיך ללימודי תואר שני בתחומים אלו, אם בפסיכולוגיה קלינית או בתחום הנוירופסיכולוגיה יישומית. תעסוקה בתחום היא מגוונת וחולשת על פני מקצועות בביולוגיה במגוון מקצועות פארא-רפואיים: טכנאי מעבדה, פארמדיק, עוזרי מחקר פיתוח ושיווק של ציוד ביו-רפואי, תעשיית התרופות או המזון. 
ייחודיותו של מקצוע פסיכו ביולוגיה עשוי לתת מענה בעיקר בכל הנוגע למציאת פתרונות למצבים פסיכולוגיים- נוירולוגיים דוגמת אלצהיימר או דכאון וכדומה. אלו מחלות נפש בעלות הסברים, נסיבות ופתרונות פיסיולוגיים מוכחים. 
 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום