לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי חשבונאות לבעלי תואר ראשון
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK

בוגרי BA רבים מבקשים עם סיום התואר לעשות הסבה מקצועית. אחד ממסלולי ההסבה הפופולאריים הוא לימודי חשבונאות לבעלי תואר ראשון. ישנן כמה מסגרות אקדמיות המאפשרות לימודי הסבה לחשבונאות. בין המסגרות הללו ניתן למצוא את המכללה למנהל ואת אוניברסיטת בר אילן. 

תנאי הקבלה ללימודים אלה הוא סיום התואר בציונים גבוהים (80 ומעלה), זאת מאחר ומסלול לימודי חשבונאות הינו מבוקש, שממוצע ציוני סף הקבלה אליו גבוה במיוחד. לימודי ההסבה נמשכים כ 6 סמסטרים. באוניברסיטת בר אילן הלימודים נמשכים 7 סמסטרים, המצומצמים על פני שנתיים וחצי בלבד. כמו כן ישנה התחשבות בכך שחלק ניכר מן הסטודנטים עובדים, והלימודים מרוכזים ליום וחצי בשבוע. 
 
התקופה הראשונה ללימודים כוללת שעורי השלמה שמטרתם להקנות לסטודנטים ידע בסיסי בכלכלה. סטודנטים שהתואר הראשון שלהם הוא מתחומי הכלכלה או מנהל עסקים יהיו זכאים לפטורים מחלק מהקורסים. 
 
עקב האינטנסיביות של הלימודים, בחלק מן המסגרות, כמו באוניברסיטת בר אילן, יכולים הסטודנטים להתחיל את הסטאז' מוקדם יותר מאשר במסלולי הלימוד הרגילים, לאחר שנה ותשעה חודשים בלבד. רוב המסלולים כוללים קורסים המקנים לסטודנטים פטור מחלק מבחינות ההסמכה של מועצת רואי החשבון. למשל, לימודי ההסבה לחשבונאות בבר אילן מקנים לסטודנטים פטורים מרוב הבחינות, ועל הסטודנטים לעבור 2 בחינות בלבד כדי לקבל את ההסמכה. 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום