לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי חשבונאות בחיפה
פורסם בתאריך 23/06/2013, מאת מערכת 1click

תושבי חיפה רבתי, וכן תושבי הצפון אשר מעוניינים בתחום לימודי החשבונאות בחיפה, יכולים לבחור בין לימודים באוניברסיטת חיפה ללימודים במכללות השונות. בחיפה ניתן ללמוד לימודי חשבונאות ב 3 מוסדות: אוניברסיטת חיפה, המרכז האקדמי כרמל ומכללת עתיד.

אוניברסיטת חיפה היא האוניברסיטה היחידה בצפון הארץ. עבור אנשים המעדיפים לימודים באוניברסיטה על פני לימודים במכללה, זו למעשה הבחירה הצפונית היחידה. לימודי חשבונאות באוניברסיטת חיפה הם אחד ממסלולי הלימוד לתואר ראשון בכלכלה. חשוב לשים לב כי התואר שיוענק לסטודנטים עם תום הלימודים הינו תואר ראשון בכלכלה ולא בחשבונאות. תכנית הלימודים כוללת את כל קורסי החובה הנדרשים על ידי מועצת רואי החשבון לשם קבלת הסמכה בראיית חשבון. עם תום הלימודים יידרשו הסטודנטים לעבור סטאז' בראיית חשבון, וכן לעבור את בחינות ההסמכה של מועצת רואי החשבון על מנת לקבל רישיון עבודה בחשבונאות. 
 
המרכז האקדמי כרמל הינו מכללה המאפשרת לאנשים עובדים ללמוד לתואר ראשון בתנאים ובלוחות זמנים המתאימים להם. המרכז מציע מסלול של לימודי בוקר ומסלול של לימודי ערב בחשבונאות. הלימודים כוללים את כל החומר הנדרש על ידי מועצת רואי חשבון, ונמשכים במשך 3 שנים (כולל לימודים בסמסטר קיץ). סטודנטים המעוניינים להמשיך להסמכה בחשבונאות יידרשו להמשיך לשנה רביעית. 
 
מכללת עתיד הינה מכללה המתמחה בהוראת מדעים וטכנולוגיה. אחד ממסלולי הלימוד במכללה הוא המסלול ללימודי חשבונאות. המכללה מבטיחה השתלבות במקומות עבודה כבר בזמן הלימודים. 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום