לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי חשבונאות בבר אילן
פורסם בתאריך 23/06/2013, מאת מערכת 1click

אוניברסיטת בר–אילן היא מהאוניברסיטאות המובילות בארץ. לימודי חשבונאות בבר אילן ניתן ללמוד בשני מסלולים עיקריים: תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות או לימודי תעודה. 

מסלול הלימוד לראיית חשבון בבר אילן הוא בעצם מסלול משולב עם לימודי כלכלה ומשפטים. זהו מסלול בעל פוטנציאל רב המקנה לבוגריו תואר במשפטים ותואר בכלכלה וחשבונאות, תוך מתן אפשרות ללימודי השלמה לראיית חשבון. תכנית לימודים זו הינה תכנית לסטודנטים מצטיינים בלבד עם סף קבלה גבוה:
* בגרות ב 5 יחידות לימוד במתמטיקה, בציון של 90 לפחות. 
* ציון פסיכומטרי של 700 לפחות. 
* תעודת בגרות בממוצע של 108 לפחות. 
* ציון פסיכומטרי בחלק הכמותי של מינימום 140.
 
המסלול השני לחשבונאות בבר אילן מיועד לבעלי תואר ראשון, המבקשים לעשות הסבה, או לקבל הסמכה נוספת בחשבונאות. משך תקופת הלימודים במסלול זה קצרה משמעותית מלימודי BA רגילים בחשבונאות (שנתיים – שנתיים וחצי במקום חמש).כמו כן ימי הלימוד מצומצמים ליום וחצי בשבוע, תכנית לימוד שמתאימה במיוחד לאנשים עובדים.  בניגוד לתואר ראשון רגיל בחשבונאות, בו ניתן להתחיל את לימודי הסטאז' רק עם סיום חובות הקורסים של ה BA (לאחר כשלוש שנים), הרי שבלימודי ההסבה ניתן להתחיל את הסטאז' לאחר שנה ותשעה חודשים בלבד. התכנית מקנה פטור מ 13 מתוך 15 בחינות ההסמכה של מועצת רואי החשבון, ומכינה באופן מלא לשתי הבחינות הסופיות. 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום