לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי חשבונאות באוניברסיטה הפתוחה
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK

האוניברסיטה הפתוחה נחשבת לאוניברסיטה הגדולה בישראל. לימודי חשבונאות באוניברסיטה הפתוחה מכינים את הסטודנטים לעסוק בראיית חשבון. ייחודה של האוניברסיטה הפתוחה הוא בגמישות הרבה שמקנה האוניברסיטה לסטודנטים בבניית המערכת, ובפרישת משך הלימוד בהתאם לנוחות הסטודנט. מאפיינים אלה מאפשרים גם לסטודנטים עובדים ללמוד באוניברסיטה בתנאים שמתאימים להם. 

לפני מספר שנים קיבלה האוניברסיטה הפתוחה את אישור המועצה להשכלה גבוהה ללמד חשבונאות במסגרת האוניברסיטה. הסטודנטים מקבלים הכשרה בתחומי החשבונאות והכלכלה, הכשרה שמכינה אותם לעמוד במבחנים של מועצת רואי החשבון. בוגרי התכנית יקבלו תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה, תואר אשר יאפשר להם לעבוד כרואי חשבון וחשבים במגזר הציבורי והעסקי. 
 
תכנית הלימודים כוללת את כל מקצועות החובה הנדרשים לשם עמידה בבחינות מועצת רואי החשבון, וכן לימודי העשרה והעמקה בתחום הכלכלה. לשילוב תכנית הלימוד בחשבונאות עם כלכלה ישנו יתרון מרכזי, לימודי הכלכלה הנוספים מקנים לסטודנטים פטור מכמה מבחינות ההסמכה של המועצה להשכלה גבוהה: "ביניים חלק א'", "ביניים חלק ב'", ו"סופיות חלק א'". תכנית הלימודים כוללת בין השאר: קורסים בחשבונאות פיננסית, ביקורת חשבונות, חוק ומשפט בתחומי החשבונאות והמיסוי, מסים, כלכלה, ניהול ועוד.
 
לסטודנטים שסיימו את כל קורסי החובה לקראת קבלת תואר ראשון BA בחשבונאות, מציעה האוניברסיטה הפתוחה שנת לימוד נוספת - שנת השלמה. סטודנטים שיבחרו במסלול זה יוכלו לקבל פטור מבחינות נוספות של מועצת רואי החשבון: "סופיות א'" ו "סופיות ב'" וכן מהבחינה במסים. 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום