לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי חשבונאות באוניברסיטת חיפה
פורסם בתאריך 23/06/2013, מאת מערכת 1click

אוניברסיטת חיפה היא מהאוניברסיטאות הגדולות והמובילות בישראל. החוג לכלכלה מקנה גם את האפשרות של לימודי חשבונאות באוניברסיטת חיפה. לימודי חשבונאות מהווים את אחד ממסלולי הלימוד מבין מספר מסלולי לימוד בחוג לכלכלה. תכנית הלימודים כוללת קורסים בחשבונאות, כלכלה ומשפט עסקי. כמו כן כוללת תכנית הלימודים את קורסי החובה הנדרשים על ידי מועצת רואי החשבון. עם זאת, התואר שיקבלו הבוגרים עם סיום לימודיהם הינו תואר ראשון בכלכלה. 

 
בתום לימודי התואר הראשון עומדת לרשות הסטודנטים האפשרות להאריך את לימודיהם בשנת לימוד נוספת. הקורסים הנלמדים בשנה זו יקנו לסטודנטים פטור מחלק מבחינות ההסמכה של מועצת רואי חשבון, בחינות "סופיות א'". החוג לכלכלה מאפשר לסטודנטים ללמוד לתארים ראשון, שני ושלישי בכלכלה ובחשבונאות. 
 
סטודנטים שיהיו זכאים לקבלת תואר BA יוכלו לפנות לסטאז' בראיית חשבון. כמו כן, ההשכלה הרחבה בכלכלה מאפשרת לבוגרים להשתלב במשרות במגזר העסקי, הפרטי והציבורי. בוגרי החוג משתלבים כחשבי חברות, רואי חשבון שכירים או עצמאיים, וככלכלנים בתחומים שונים כגון: תחום הביטוח, המגזר העסקי, משרד האוצר, חברות טכנולוגיה והי-טק ועוד. 
 
עקב הביקוש הרב ללימודי חשבונאות באוניברסיטת חיפה, סף הקבלה גבוה למדי. בשנים האחרונות עמד ממוצע הקבלה על ציון פסיכומטרי החל מ 675-680. בנוסף נדרשים המועמדים להיות בעלי בגרות של 4 יחידות מתמטיקה לפחות, בציון של 80 ומעלה. 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום