לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי משפטים בר אילן
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK

לימודי משפטים בבר אילן נחשבים למובילים בתחומם. הסגל המקצועי כולל מרצים העוסקים במשפט ועריכת דין לצד העיסוק בהוראה, עובדה התורמת לרמת הלימוד.

לימודים אלו נגישים רק עבור המועמדים העומדים בתנאי הקבלה הנוקשים. מועמד המבקש להתקבל ללימודים צריך להיות בעל ממוצע של 90 לפחות בלימודיו התיכוניים. אם מדובר בבוגר תואר ראשון, עליו להיות בעל ממוצע ציונים של 80 לכל הפחות בתואר זה (ניתן להגיש מועמדות גם על סמך לימודים בחו"ל, כאשר במקרה זה על המועמד להציג את האישורים המתאימים והתעודות הנחוצות). הדיון אודות קבלת המועמד מתבסס על ציוני בחינת הבגרות יחד עם ציוני הבחינה הפסיכומטרית, או לחלופין על התעודות המתאימות המעידות על לימודים אלו בחו"ל. כמו כן, האוניברסיטה אינה מקבלת סטודנטים אשר מעוניינים בלימודים במסגרת חלקית בלבד או שאינם סטודנטים מן המניין. 
 
כמו כן, המעוניינים בכך (והעומדים בתנאי הסף לקבלה) יכולים ללמוד בתכנית המשלבת בין לימודי משפטים ללימודי מנהל עסקים בבר אילן. לימודים אלו מקנים לסטודנטים תואר ראשון במשפטים יחד עם תואר שני במנהל עסקים (במסלול ללא תיזה). על מנת להתקבל לתכנית על המועמד להציג את ציון הפסיכומטרי שלו יחד עם ציוני בלימודי המתמטיקה והאנגלית (ברמה של 5 יחידות). כמו כן, על ציוניו בלימודי השנה הראשונה במשפטים להיות גבוהים מ-85 בממוצע. המתקבלים לתכנית זו זכאים לפטור מלימודי קורסים מסויימים הנכללים בתכנית הלימודים הרגילה של המחלקה למשפטים, כגון "תולדות המחשבה המדינית". 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום