לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי כלכלה במכללת רמת גן
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK

לימודי כלכלה במכללת רמת גן אפשריים בכמה מסלולים והתמחויות. הקבלה ללימודים אינה מצריכה הצגת ציוני תעודת בגרות או פסיכומטרי. קבלת הסטודנטים ללימודים בין כותלי מכללת רמת גן מבוססת על האמונה של הנהלת המכללה כי גם סטודנט אשר לא הצליח בלימודי התיכון שלו, או שציוני הפסיכומטרי שלו לא מזהירים – רשאי ללמוד לקראת תואר ראשון ולהבחן על פי הישגיו בלימודים עצמם. לכן, המבקשים להירשם ללימודים במכללה זו אינם מחוייבים להציג נתונים אשר הינם בגדר חובה בזמן ההרשמה במוסדות לימוד אקדמיים רבים אחרים :תעודת הבגרות וציוני הפסיכומטרי. נוסף על כך, המכללה מציעה תכנית לימודים גמישה המתאימה לצרכיהם של סטודנטים המעוניינים לעבוד בזמן לימודיהם.

 
מסלולי הלימוד וההתמחויות האפשריים בלימודי הכלכלה של המכללה הם: כלכלה ומדעי המדינה, כלכלה וחינוך, כלכלה ומדעי המחשב, כלכלה וסוציולוגיה, כלכלה ופסיכולוגיה ולימודי כלכלה משולבים עם תואר בחשבונאות. הבוחרים באפשרות זו יכולים ליהנות מתואר המקנה גם תעודת הסמכה לעבודה בתור רואה חשבון מורשה, נוסף על תעודת סיום התואר.
 
מסלולי לימוד רבים במכללת רמת גן דורשים ידע בסיסי במתמטיקה (מקביל לכ-3 יחידות לימוד בתיכון). היות ומסלול לימודי כלכלה נמנה עם מסלולים אלו, מומלץ לסטודנטים המבקשים להתקבל ללימודים בתחום לרענן את זיכרונם בכל הנוגע למתמטיקה (המכללה מציעה גם סדנת ריענון למטרה זו ויכולים להשתתף בה סטודנטים המעוניינים לחזור על לימודי המתמטיקה ברמה הנדרשת לפני תחילת שנת הלימודים).
 
 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום