לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי משפטים המכללה למנהל
פורסם בתאריך 23/06/2013, מאת מערכת 1click

לימודי משפטים במכללה למנהל אפשריים במספר מסלולים ותכניות: לימודים לקראת זכאות לתואר ראשון, תואר שני או תכניות מותאמות ומשולבות, הכוללות חוג לימודים נוסף על לימודי המשפט.

תכנית הלימודים לקראת התואר במשפטים הינה מגוונת ומאתגרת כאחד. על הסטודנטים להתגבר על חומר רב שלפעמים אינו פשוט להבנה, על מנת להתמצא בנבכי המפשט הישראלי כמו גם באספקטים שונים של המשפט הבינלאומי. לצורך כך, מכילה תכנית הלימודים קורסים שונים המעניקים השכלה משפטית עיונית מקיפה, כמו גם סדנאות, סמינרים ותחומי לימודים המחייבים את הסטודנט להתנסות בצורה פרקטית בכל הקשרו לעולם המשפט. התנסות זו היא חיונית ביותר על מנת לבסס ניסיון פרקטי משמעותי טרם יציאת הבוגר לשוק העבודה, בו יצטרך להתבסס על ניסיון זה באופן שוטף בעיסוקו. נוסף על כך, כוללת התכנית אפשרות של לימודים בחו"ל.
 
על מנת להעניק לסטודנט את ההתנסות המעשית הראשונה שלו בתחום בזמן הלימודים, חושפת המכללה את הלומדים במסלול לימודי תואר ראשון במשפטים להתנסות הכרוכה בביצוע מטלות פרקטיות מטעם פרויקטים חברתיים שונים. במסגרת זו, מסייעים הסטודנטים לעורכי דין מנוסים הפועלים בסיוע משפטי במסגרות התנדבות וסיוע קהילתי. 
 
הסגל המרצה ועביר את סדנאות הלימוד השונות במכללה מורכב מאנשי מקצוע העוסקים בעריכת דין ומשפטים. מרצי אלו הינם בעלי ניסיון רב בתחום עיסוקם ובעלי שם בכל הקשור לתחום המשפט בארץ. כמו כן, חלק מהמרצים הם סטודנטים בוגרי המכללה הממשיכים את דרכם האקדמית לקראת תארים גבוהים יותר.
 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום