לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי משפטים לאקדמאים
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK

לימודי משפטים לאקדמאים קיימים במספר מוסדות לימוד בארץ, אך רובם מיועדים למי שלמד משפטים בתואר הראשון.  יוצאת מהכלל במובן זה היא אוניברסיטת בר אילן. למרות שגם מי שלמד נושא השונה ממשפטים לתואר ראשון יכול להתקבל לאוניברסיטת בר אילן על מנת ללמוד לתואר שני במשפטים, תואר זה לא יקנה לו את הזכות לעסוק בעריכת דין. על מנת לעשות זאת, יש להיות בעל תואר ראשון בתחום, לעבור תקופת התמחות בסיום הלימודים וגם לעבור את מבחני ההסמכה הרשמיים (המעוניינים לעשות כן יכולים להגיש מועמדות למספר רב של מוסדות לימוד בהם קיימת פקולטה למשפים כגון: המרכז האקדמי כרמל, אוניברסיטת חיפה, מכללת שערי משפט, מכללת רמת גן ועוד). 

 
מי שמבקש להירשם למסלול לימודי משפטים כשכבר יש בידו תואר ראשון, הם אלו המעוניינים להוסיף השכלה משפטית לקורות חייהם. בדרך כלל מדובר באנשי מקצוע שלמדו והתמחו בנושא הקשור לתחום המשפט, כגון רפואה או תקשורת, ומבקשים לעבור הסבה קלה במקצועם (לעבור לעסוק בעריכת פטנטים, בייעוץ בכל הנוגע לזכויות קניין, רשלנות רפואית ועוד נושאים הנוגעים בעולם המשפטי).
 
מוסדות אקדמיים נוספים, כגון הקריה האקדמית אונו, מציעים מסלול לימודים המבוסס על לימודי בחלק מהשבוע בלבד: יום לימודים אחד בשבוע (המאריך את הלימודים על פני תקופה של 9 סמסטרים) או שילוב של יום בשבוע עם לימודים ביום ו' (במקרה כזה אורך הלימודים הוא 6 סמסטרים).
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום