לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי חשבונאות באוניברסיטה העברית
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK

לימודי חשבונאות באוניברסיטה העברית כוללים קורסים מורחבים ומעמיקים בחשבונאות ובתחומים משיקים, קורסים שלא ניתן ללמוד במוסדות לימוד אחרים בישראל. 

האוניברסיטה העברית היא האוניברסיטה הוותיקה בישראל, ונחשבת לטובה בישראל. כאוניברסיטה בעלת שם בין לאומי היא מציעה לימודי חשבונאות מורחבים ומעמיקים. המסלול לחשבונאות מתגאה בכך שבוגריו עוברים את בחינות ההסמכה של מועצת רואי החשבון באחוזי מעבר מרשימים וכן בציונים גבוהים. 
 
האוניברסיטה העברית מציעה קורסים ייחודיים ומורחבים במסלול לימודי חשבונאות כגון גישור ויישוב סכסוכים, מוסר ואחריות חברתית וכלכלית, חוק סרבנס אוקסאלי, שוק ההון מההיבט הרגולטורי, ועוד. כמו כן מושם דגש על לימודי התיאוריה בחשבונאות, ועל קורסים בתחום המימון ושוקי הון. הלימודים מתקיימים במתכונת לימודים דו – חוגית. התלמידים לומדים חשבונאות, ובנוסף למסלול זה הם רשאים לבחור כל מסלול לימודים אחר שמוצע על ידי האוניברסיטה. 
 
תנאי הקבלה למסלול לימוד זה הינם גבוהים. אופן חישוב הציון לקבלה הוא ציון קבלה משוקלל מ 70% ציון הפסיכומטרי ו 30% ציון תעודת הבגרות. בנוסף לציונים אלה, יידרשו המועמדים לעבור מכינה בחשבונאות שמועברת על ידי האוניברסיטה עוד לפני תחילת הלימודים, לשם הקניית ידע בסיסי לסטודנטים בתחום החשבונאות והכלכלה. (שכר הלימוד למכינה הוא נפרד משכר הלימוד לתואר הראשון). התואר מאפשר לבוגרים להשתלב במשק כרואי חשבון בחברות פרטיות או במגזר הציבורי, הוא מאפשר להם להשתלב בתחומי הבנקאות, הפיננסים, שוק ההון, ועוד. 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום