לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי משפטים בחיפה
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK

לימודי משפטים בחיפה מתקיימים בשני מוסדות לימוד עיקריים בעיר – אוניברסיטת חיפה והמרכז האקדמי כרמל, המציעים לימודים אלו במגוון מסלולים ומגוון של קורסים משלימים מתחומים קשורים.

היות ותואר במשפטים נחשב לאחד התארים המבוקשים כיום בעולם האקדמי, סטודנטים רבים בוחרים ללמוד אותו כתואר חד חוגי או בשילוב עם נושאים וחוגים אחרים כגון: משפט ומנהל עסקים, לימודי משפטים וכלכלה, משפט וממשל, משפט וחשבונאות ועוד. על מנת להתאים את מערכת השעות לצרכים של הסטודנטים השונים, מהם אלו העובדים בזמן התואר, ניתן ללמוד לקראת תואר במשפטים גם במתכונת של לימודי ערב, כאשר פרק הזמן הנדרש לשם סיום התואר הוא בין שלוש לארבע שנים. המבקשים להמשיך ללימודי תואר שני במשפטים צריכים להקדיש לכך עוד שנתיים.
 
בין מסלולי הלימוד השונים הקיימים במשפטים ניתן למצוא לימודים לקראת תואר שני במסלול המחייב הגשת תיזה (כלומר מסלול מחקרי), מסלול לימודים ללא תיזה, מסלול המאפשר לשלב לימודים בזמן התואר בחו"ל, תואר המשלב בתוכו נושאים אקטואליים כגון התמחות במשפט רפואי, משפטים באספקט של טכנולוגיות וזכויות קניין, ועוד. הבחירה בתואר שני הכולל הגשת עבודת תיזה פותחת בפני הסטודנט את האפשרות להמשיך ללימודי דוקטורט במוסדות הלימוד בהן המסלול קיים. 
 
על מנת לקבל הסמכה בתור עורכי דין, על הבוגרים לגשת לבחינות הארציות להסמכת עורכי דין. על מנת להיות רשאים לעשות כן, עליהם לעבור תקופת סטאז' בסיום לימודיהם העיוניים, בה הם צוברים ניסיון בתחום.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום