לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי משפטים אוניברסיטת תל אביב
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK

לימודי משפטים באוניברסיטת תל אביב מעניקים ידע נרחב המאפשר לבוגרים לפעול בצורה מקצועית בתחום זה לאחר סיום הלימודים. תכנית הלימודים מאתגרת וכוללת תחומי לימוד מגוונים הקשורים למשפט.

הלימודים מאפשרים שילוב של נושאים נוספים, במסלול לימוד דו חוגי או אחר, כגון: תקשורת, כלכלה, לימודי חשבונאות ועוד. סטודנטים הבוחרים לעשות כך ונרשמים לקורסים השייכים לפקולטות ומחלקות אחרות יכולים לנסות ולקבל זכאות לפטור לקורסי בחירה מסויימים הנכללים במערכת השעות של הפקולטה למשפטים. בקורסים אלו נכללים נושאים כגון: משפט מסחרי, משפט פלילי, משפט ציבורי, יסודות המשפט העברי, דיני זכויות האדם , משפט בינלאומי ועוד. קורסי בחירה אלו נלמדים בדרך כלל בשנים המתקדמות של התואר היות והשנה הראשונה מוקדשת רובה ככולה ללימודי קורסי חובה, המהווים את הבסיס לשאר התואר. על מנת להרחיב את יריעת הלימודים ולגוון את חווית הלימוד, כמו גם על מנת להביא בפני הסטודנטים חומרים הלקוחים מהמשפט העכשווי, כלולים במערכת הלימודים גם סדנאות שונות וסמינרים.
 
על מנת לרכוש ניסיון פרקטי בכל הנוגע לעריכת דין, ניתנת לסטודנטים אפשרות להשתתף בפעילות של הקליניקות המשפטיות השונות הפועלות בשיתוף עם הפקולטה, כגון: הקליניקה לזכויות פליטים, הקליניקה לזכויות אדם, הקליניקה לזכויות ניצולי שואה, הקליניקה לזכויות עובדים ועוד. תפקידם של הסטודנטים הוא לפעול בשיתוף פעולה עם עורכי הדין הפועלים בקליניקות אלו ולסייע בידם במתן ייעוץ ועזרה. 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום