לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי משפטים בחו"ל
פורסם בתאריך 23/06/2013, מאת מערכת 1click

ניתן להשלים לימודי משפטים בחו"ל במגוון ארצות, כאשר היעדים הפופולאריים מציעים מסלולי לימוד מקוצרים או מהווים קרש קפיצה מקצועי מבחינת היוקרתיות של מוסדות הלימוד שבהם.

הלימודים בחו"ל כוללים בתוכם מספר יתרונות אשר חסרים למודות הלימוד הרבים שיש בארץ. כך למשל, בוגרי התואר בחו"ל יכולים לבחור ממגוון רחב יותר של משרדי עורכי דין להתמחות בהם, בהשוואה לארץ. מהלך הלימודים בחו"ל מביא בדרך כלל ליצירת קשרים עם חברים לספסל הלימודים ועם לקוחות פוטנציאליים עתידיים, עם גורמים שונים היכולים לעזור ולקדם את עורך הדין הצעיר בתחילת דרכו ולבסס לו קהל לקוחות. כמו כן, מי שמתכנן לעבוד בעיקר בחו"ל בתור עורך דין, מרוויח יתרון נוסף מהלימודים שם – השלמה של חלק מבחינות ההסמכה הנדרשות על מנת לפעול בחו"ל.
 
אוניברסיטאות מסויימות נחשבות לבעלות מחלקות יוקרתיות ונחשקות יותר בתחום עריכת הדין, כגון סטנפורד, ייל, אוניברסיטת קולומביה, אוניברסיטת ליידן שבהולנד, אוקספורד ואחרות. עם זאת, שכר הלימוד אותו דורשים מוסדות אלו גבוהה בהרבה מזה המקובל בארץ, ונע סביב עשרות אלפי דולרים לשנה, בלי לכלול בחשבון זה את עלויות המחיה שיהיה על הסטודנט לעמוד בהן. על מנת להתקבל לתואר שני במוסדות אלו, יהיה על המועמד להציג לא רק את נתוני התואר הראשון שלו במשפטים, אלא גם את תוצאות מבחני המיון (כגון TOFEL) לצד מכתב המלצה ממקום עבודתו או ממרצים שהנחו אותו בלימודי התואר הראשון שלו במשפטים.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום