לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי פסיכולוגיה תואר שני
פורסם בתאריך 03/06/2013

לימודי פסיכולוגיה תואר שני הינם אחד התארים הנחשקים ביותר בארץ. לימודים אלה מכשירים את הסטודנט לעבוד כפסיכולוג קליני מוסמך.

הלימודים לתואר שני בפסיכולוגיה נמשכים כשלוש שנים. לימודים אלה באים כהמשך ישיר ללימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה. התואר מקנה לסטודנט הכשרה בביצוע מחקר בתחום הפסיכולוגיה, ידע נרחב בתחום ההתמחות אותו בוחרים הסטודנטים וכלים מחקריים שונים שיסייעו לו בעבודתי לאחר סיום מסלול ההכשרה. הלימודים הינם במסגרת מחקרית בלבד ובסופם על הסטודנטים להגיש עבודת תזה- עבודת גמר מחקרית. קיימים מכללות שונות אשר מציעות תואר שני בפסיכולוגיה המותנת בהגשת עבודת גמר לא מחקרית.
 
הלימודים עצמם משלבים בין קורסים תיאורטיים שונים לצד הכשרה מעשית בתחום התמחות ספציפי אותו בוחר הסטודנט. הלימודים נחשבים למאתגרים ותחרותיים במיוחד אך הסיפוק שבעיסוק בתחום הפסיכולוגיה כפסיכולוג קליני או כחוקר בתחום הפסיכולוגיה עולה על קושי זה לדעת רוב הסטודנטים.
 
על מנת לעבוד בישראל כפסיכולוג קליני מוסמך, כפסיכולוג שיקומי ו/או כפסיכולוג תעסוקתי צריך לסיים את אחת מתוכניות הלימודים לתואר שני במסלול לימודי פסיכולוגיה בהצלחה ולעבוד תקופת התמחות במוסד מוכר. תכניות הלימוד כוללות, כמו ברוב התארים האחרים, קורסי חובה וקורסים בחירה בתחום אותו בוחר הסטודנט. על מנת לסיים את הלימודים בהצלחה כל סטודנט נדרש ללמוד קורסים בהיקף של כ-40 נקודות אקדמיות בנוסף לעבודת הגמר.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום