לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימוד פסיכולוגיה חיובית
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK

לימוד פסיכולוגיה חיובית הוא התמחות בתואר שני לפסיכולוגיה אשר מקנה כלים לסטודנט המשמשים לפיתוח אישי או ארגוני ויישום עסקי של כלים אלו.

פסיכולוגיה חיובית היא גישה חדשה בעולם המחקרי אשר מנסה להבין את המונח "אושר אנושי". הפסיכולוגיה החיובית התפתחה בעיקר בעשור האחרון בעולם כולו והפופולאריות שלה הולכת וגוברת. תחום הפסיכולוגיה החיובית פותח בארצות הברית ומשם גלש למדינות רבות ביניהם גם לישראל. הסברה של הפסיכולוגיה החיובית היא שעובד מאושר הוא עובד יעיל יותר, נאמן יותר, יצירתי ותורם לאווירת עבודה חיובית יותר. לימוד פסיכולוגיה חיובית מקנה לסטודנט כלים ניהוליים שונים אשר אותם הוא יכול ליישם בארגון אותו הוא מנהל ולהפוך אותו לארגון יעיל יותר מעל לרמה המקצועית. תכנית הלימוד בנויה בגישה שמאפשרת למשתתפים חווית התנסות מיוחדת, לצד מגוון רחב של מומחים בתחום.
 
לימודי פסיכולוגיה חיובית מותאם בדרך כלל גם לקהל הכולל יועצים או מנהלים. תכנית הלימוד בתחום עוסקת מלבד מהקניית הכלים פסיכולוגיים גם ביישומם בשטח. מטרות התוכנית הם: הכרות ייחוד תורת הפסיכולוגיה החיובית על כל היבטיה, רכישת טכניקות וכלים שונים לפיתוח ארגוני ואישי ויצירת תהליך קבלת החלטות נכון יותר, שיפור המיומנויות הניהוליות של הארגון ובכך לשפר אותו להפוך אותו לארגון יעיל יותר ונעים יותר. התוכנית מבטיחה גם התנסות בכלים שנרכשים במהלך תכנית הלימודים במצבים המדמים ארגון פעיל
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום