לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי פסיכולוגיה קלינית
פורסם בתאריך 02/07/2013, מאת מערכת 1click

לימודי פסיכולוגיה קלינית הינם התמחות באחד התחומים הנפוצים בלימודי פסיכולוגיה תואר שני. 

לאחר סיום הלימודים בהצלחה וסיום תקופת ההתמחות יכולים הסטודנטים לשמש כפסיכולוגיים קליניים. ההתמחויות השונות בתואר השני בפסיכולוגיה כוללות: פסיכולוגיה חברתית, פסיכולוגיה שיקומית, פסיכולוגיה רפואית ופסיכולוגיה קלינית. תחום הפסיכולוגיה הקלינית הינו תחום רחב מאד הכולל ייעוץ לאזרחים מכל שכבות האוכלוסייה החל מילדים דרך בני נוער ועד לאנשים בוגרים. הייעוץ ניתן גם לאנשים חולי נפש או אנשים שסובלים מדיכאון קליני. תחום הפסיכולוגיה הקלינית עוסק בפתרון בעיות נפשיות ועזרה במצבי מצוקה פסיכולוגיים לצד העצמה, התפתחות וקידום אישי.
 
תכנית  הלימודים של תואר שני בפסיכולוגיה קלינית משתנה בין מוסדות הלימוד המציעים את התואר. עדיין, הלימוד ברוב המוסדות מורכב מקורסי בחירה ועבודת גמר סמינריונית. מטרת התוכנית היא להכשיר פסיכולוג קליני שיוכל לטפל באנשים, לצד פיתוח אנשים שיוכלו לפתח תכניות טיפול חדישות שיתאימו לכל מגזרי החברה הישראלית.
 
תנאי הקבלה להתמחות קלינית בתואר שני בפסיכולוגיה הינם תואר ראשון במדעי ההתנהגות או בפסיכולוגיה. בנוסף על המועמדים לסיים את התואר הראשון בציון שנע בין 85 ל-90 כתלות בכמות המועמדים וציוניהם. על המעומדים לעבור בהצלחה גם ראיון אישי ומבחני התאמה שונים. בדרך הכלל התחרות על כל מקום גדולה ורק אחד מכל שבעה מעומדים מתקבל ללימודי פסיכולוגיה קלינית.
 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום