לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי תקשורת עמק יזרעאל
פורסם בתאריך 30/06/2013, מאת מערכת 1click

לימודי תקשורת בעמק יזרעאל מאפשרים בחירת מסלול אטרקטיבי אשר הותאם במיוחד לצרכי השוק.

מכללת עמק  יזרעאל מעמידה בפני הסטודנטים שלה ציוד מתקדם בשילוב עם מרצים מנוסים ובעלי שם בעולם התקשורת בארץ בכדי להעניק לבוגריה את כל הכלים אותם הם צריכים בשביל להשתלב לאחר מכן בתפקידים בכירים בתעשייה. הסטודנטים מתנסים בעבודות שטח בפועל אשר כוללים בין השאר התנסות באולפני טלוויזיה, רדיו, תקשורת כתובה ועוד. רכישת ניסיון מסוג זה מקדמת את הסטודנט ומכשירה אותו לעבודה מעשיה לאחר לימודיו בשוק ובתעשייה. 
 
בשנה ג' הסטודנטים יכולים לבחור בסטאז' שמאפשר להם להתנסות בעבודה מעשית גם מחוץ למכללה ולהשתפשף במערכות עיתונים, תוכניות רדיו, אולפני בקרה, רשתות טלוויזיה, משרדי פרסום ויחצון וכיו"ב. מדי שנה מתקיים במכללה פסטיבל שנקרא "שובר מסך" - לפסטיבל זה מגיעים אנשים בעלי שם על מנת לקחת חלק בפנאלים תקשורתיים שמתקיימים במסגרת הפסטיבל. הפסטיבל מנוהל ומופק על ידי הסטודנטים עצמם ומקנה להם ניסיון רב בתחום ההפקה והניהול.
 
בנוסף להכשרה המעשית,  הסטודנטים רוכשים ידע תיאורטי עיוני מגוון ומעמיק בנושאים שונים הקשורים לעולם התקשורת והתרבות. לימודים אלו מספקים הצצה ייחודית לתחום ונותנים את הכלים לבניית חשיבה עצמאית וביקורתית. שילוב הלימודים המעשיים והעיוניים יוצרים בסיס יציב לפיתוח קריירה מוצלחת בעולם התקשורת. רבים מבוגרי המגמה לתקשורת נמצאים היום בעמדות מפתח בתעשייה וזאת אודות ללימודים האקדמיים שהקנו להם את כל הכלים הנדרשים לשם פיתוח קריירה מוצלחת בתחום.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום