לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי תקשורת חזותית
פורסם בתאריך 30/06/2013, מאת מערכת 1click

לימודי תקשורת חזותית נותנים פתח ללימודים של אחד התחומים המרתקים והמפותחים ביותר בעולם התקשורת הדינאמי של היום.

התקשורת החזותית מוכרת גם בשם "עיצוב גראפי". הטכנולוגיה המתקדמת כיום שכוללת בתוכה מחשבים אשר תומכים בגרפיקה ברמה גבוהה מאוד ותוכנות גראפיות בעלות יכולות גבוהות מאוד, מאפשרים את השילוב הנדיר של עיצוב, אומנות ושינוי מעמיק בתפיסה של המתבונן/ "קורא המסר".
 
היתרונות הבולטים בלימודי תקשורת חזותית הן האופציות הרבות העומדות בפני הסטודנט לאחר סיום לימודיו. אופציות אלו מתפרסות לשלושה תחומים עיקריים: עבודה ביצועית, עבודה קריאטיבית ועבודה בתחום האינטראקטיב. תחום העיצוב הגראפי שזור בהרבה רבדים בחיינו (גם אם איננו שמים לכך לב): כרזות, שלטי חוצות, ספרים, עטיפות דיסקים, מתנות, ייחצון ועוד. 
 
לימודי תקשורת חזותית הפכו לטרנד של ממש בעשור האחרון. הם מאפשרים הצצה לעולם התקשורת ומשולבים בתוכנית הלימודים גם לימודים תיאורטיים שעוזרים להבין איך עולם הפרסום, השיווק והתקשורת ההמונית עובד בכדי שבסופו של דבר הסטודנט ידע גם לקלוע לקהלי היעד בשבילם הוא מעצב.
 
כאלף בוגרים לתקשורת חזותית יוצאים מן המוסדות האקדמאיים מדי שנה. לימודים אלה נמשכים 4 שנים ומקנים לבוגריהם תואר ראשון במקצוע. מי שלא מעוניין בתואר ראשון ורוצה לגעת בנושאים ספציפיים בתחום יכול להירשם גם לקורסים מקצועיים מסויימים אותם הוא בוחר או לבחור במסלול של לימודי תעודה.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום