לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי תקשורת וניהול
פורסם בתאריך 30/06/2013, מאת מערכת 1click

השילוב בין ידע תיאורטי על תחום התקשורת עם כלים מעשיים מתחום הניהול  יוצר עבור הסטודנטים של לימודי תקשורת וניהול כלי להשתלבות מהירה בתחום אטרקטיבי זה. 

בשנים האחרונות גובר הצורך באנשים שיש להם ידע מעמיק בתקשורת וניהול וזאת בשל ההתפתחות המהירה בתחומים אלה. המדיה התקשורתית משתנה בקצב מהיר מאוד ולכן חשוב להישאר עם היד על הדופק ולהיערך בהתאם לשינויים המואצים במדיה. פריחת האינטרנט ו'המוות האיטי' של התקשורת המודפסת מחייבת הבנת התחום לעומק. מה לומדים בתואר ראשון לתקשורת וניהול? לימודים אלה משלבים תכנים עיוניים ותאורטיים, ידע מעמיק שסוקר את המדיה ודרך תפקודה בפועל, והתנסויות מעשיות ומיומנויות שונות לעבודה במערכות תקשורתיות שונות. שילוב של כל אלו מאפשרים שילוב במשרות נחשקות בתחום התקשורת , האינטרנט, הטלוויזיה והעיתונות.
 
תוכנית הלימודים אשר מקנה ידע תיאורטי נרחב בנוסף לכלים מעשיים בשני התחומים, מורכבת מקורסי מבוא אשר ניבנו במיוחד לתואר זה ושילוב התכנים של שני התחומים יחד, כמו תחום יחסי הציבור, תקשורת שיווקית, עיתונות אלקטרונית וכתובה, רדיו, צילום, הפקה ועוד. קורסי החובה כוללים: תקשורת חזותית, תקשורת המונים, תקשורת דיגיטאלית, תקשורת שיווקית, אתיקה בתקשורת, לימודי ניהול, ניהול ארגונים, דיני תקשורת, ההיסטוריה של אמצעי התקשורת ועוד. בנוסף לכל אלו המוסדות האקדמיים מוסיפים גם שעות תרגול מעשיות בהן נעשה יישום החומר הנלמד בפועל.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום