לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי תקשורת בר אילן
פורסם בתאריך 30/06/2013, מאת מערכת 1click

לימודי תקשורת בבר אילן מוצעים במסגרת לימודי תעודה ונמשכים שנתיים, שבמהלכן נסקרים כל נושאי התקשורת הרלוונטיים החל מיחסי ציבור, שיווק, יזמות תקשורתית ועוד. 

המיקוד שמאפשרים לימודי התעודה פותחים דלתות רבות בעולם המקצועי לאחר מכן בתחומי התקשורת בארץ ובעולם. יתרונו של מסלול זה הוא בכך שהוא אינו דורש ציון פסיכומטרי מאחר ומדובר בלימודי תעודה ובו בזמן אינו מתפשר על התכנים המועברים בו בפועל.
 
מה לימודי תקשורת בבר אילן נותנים לי? הדרישה לאנשי ציבור מקצועיים בשוק גוברת משנה לשנה. עם זאת, לא קל להיכנס לתעשייה הזו בקלות ובזה אוניברסיטת בר אילן מאוד עוזרת בכך שהיא מלמדת את הסטודנטים ומקנה להם את כלים לפרוץ בתחום. כבר בזמן הלימודים משתפשפים בתחום המעשי ומכירים אנשים בעלי ניסיון רב בתחום. 
 
לאוניברסיטת בר אילן ניסיון של יותר מ25 שנה בתחום לימודי התקשורת ובוגריה הם חלק בלתי נפרד מן התקשורת בארץ. מטרת תוכנית הלימודים במחלקה זו היא הכשרת הסטודנט לעבודה בתחום, ללא פשרות על רמתו האקדמית והידע אותו הוא צובר בתחומים של יחסי ציבור, דוברות, הסברה, שיווק, פרסום, עיתונאות כתובה ואלקטרונית. הדגש במסלול זה הוא על פיתוח חשיבה אסטרטגית ותכנון.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום