לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי תקשורת וספורט
פורסם בתאריך 02/07/2013, מאת מערכת 1click

לימודי תקשורת וספורט הוא מסלול מושלם לכל חובבי הספורט שתמיד חלמו להיות חלק מן התעשייה שמניעה את התחום מאחורי הקלעים. 

 
לימודים אלו מכשירים את הסטודנטים לעיצוב עולם הספורט במדיה החל מן העיתונאות הכתובה, האינטרנטית והטלוויזיונית. הלוקחים חלק בקורסים אלה יזכו ללמוד מגדולי המומחים בענף הספורט והתקשורת. צעד אחר צעד הם יקבלו את הכלים לעבודה בתחום החל מהכתיבה ועד ההפקה, הפרשנות ובניית הקונספטים שעומדים מאחורי השידורים. בין הקורסים הנלמדים ניתן למצוא סדנאות עיתונאות עם בכירי העיתונאים בארץ, סדנאות רדיו שכוללות הפקה מעשית באולפנים ומשלבות גם ראיונות טלפוניים ופרונטליים באלפן, סדנאות טלוויזיה אשר כוללות יציאה לשטח ועבודה בפועל באולפני טלוויזיה עם צוותי הפקה.
 
תוכנית ייחודית זו מרשתת את שלל התחומים המרכיבים את הענף המרתק הזה ומאפשרת הקניית ידע עיוני וכלים מעשיים לבניית קריירה מוצלחת בעולם הספורט והתקשורת. החל מהעבודה מאחורי הקלעים ועד העבודה הישירה עם הגורמים הרלוונטיים לתחום. פריסת התחומים היא רחבה ומאפשרת לבוגר למצוא את הנישה בה הוא מתעניין. ניתן לבחור להתמקצע בעיתונות הכתובה, ניו מדיה, רדיו, טלוויזיה, שדרנות, דוברות ועוד.
 
אם תמיד חלמת להפוך את התחביב שלך למקצוע של ממש מקומך בקורס תקשורת בספורט. לימודים אלה יאפשרו לך להתמקצע בפועל ולמצוא את עצמך עובד עם האנשים המובילים ביותר בתחום המתפתח הזה. הכלים הנרכשים במהלך הלימודים מקנים את כל הידע הנדרש על מנת להשתלב בתעשייה ברמה הגבוהה ביותר.
 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום