לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי תקשורת במכללה למנהל
פורסם בתאריך 02/07/2013, מאת מערכת 1click

לימודי תקשורת במכללה למנהל מתקיימים במתכונת דו חוגית של תקשורת וניהול והם כוללים ארבעה מסלולים ייחודיים שמהם יכול הסטודנט לבחור. מבין האופציות ניתן לבחור בין השילוב של עיתונאות ותקשורת משודרת, פרסום ותקשורת שכנועית, תקשורת דיגיטאלית, תרבות ומדיה פופולארית.

תחום התקשורת נחשב לנחשק ביותר בארץ. המכללה למנהל, אשר ממוקמת בראשון לציון נחשבת לאחד המוסדות הטובים ביותר בארץ ללמוד את התחום והיא משלבת תכנים עיוניים ומעשיים, אשר מקנים את הכלים החשובים ביותר בכדי להשתלב בתחום לאחר סיום התואר. בוגרי המסלול לתקשורת במכללה למנהל ממלאים תפקידים בכירים בתעשייה ויש להם יתרונות רבים על מתחריהם.
 
חוג התקשורת במכללה למנהל מספקת סביבת לימוד שמובילה להבנה עמוקה של המערכת התקשורתית וכיצד זו משפיעה על עיצוב תודעתם של אנשים בעולם הפרסום, המדיה החזותית, השמיעתית והקולית הקיימת היום ומופצת לכלל. השיעורים העיוניים מהווים בסיס לחקירת הדרכים שבהם התקשורת עוד מתחילת האנושות היוותה דרך להעברת תכנים ועיצוב תפיסתי כולל.
 
שזירה של קורסים הן בתחום התקשורת והן בתחום הניהול כמו: יסודות התקשורת, לימודי תשתית, פרסום ותקשורת שכנועית, עיתונאות ותקשורת משודרת, תקשורת דיגיטלית, מדיה ותרבות פופולארית ועוד, מקנים לסטודנט הבנה עמוקה של המערכת וכיצד היא פועלת. בנוסף לאלה הלימודים כוללים גם מגוון רחב של קורסים מעשיים אשר מאפשרים לסטודנט להתנסות בפועל בדרכי התקשורת השונות.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום