לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי תקשורת באוניברסיטת בן גוריון
פורסם בתאריך 02/07/2013, מאת מערכת 1click

לימודי תקשורת באוניברסיטת בן גוריון מאפשרים לימודים בשני מסלולים מיועדים: מסלול מחקרי שבו עושים ריכוז לימודים ביום אחד בשבוע, ארבעה סמסטרים במשך שנתיים כאשר השנה השלישית מיועדת לכתיבת תזה. ומסלול נוסף הוא מסלול ללא תזה.

הגישה של לימודי התקשורת באוניברסיטת בן גוריון  מתאפיינת בכך שהיא רלוונטית מתמיד למציאות התקשורתית הסובבת את עולמינו. התמקדות התוכנית היא בשני נושאים עיקריים: מפת התקשורת וסביבתה הטכנולוגית התוססת. בוגרים של מסלול זה בבן גוריון משתלבים לאחר מכן בהוראה ומחקר. במהלך הלימודים רבים מן הסטודנטים מועסקים באוניברסיטה בתור אסיסטנטים במחלקה או ביחידות המסופחות לה.
 
הסטודנט נחשף לתהליכים בתקשורת עוד בתחילת דרכה בשביל שיוכל להבין לעומק כיצד התעצבה והפכה למה שהיא היום. בנוסף, הסטודנט יכיר את השפעות התקשורת על עיצוב התודעה הציבורי והפרטי. פיתוח נקודת המבט המבוקרת על הסביבה התקשורתית מאפשרת חקירתו לעומק והבנת השלכותיו על החברה שסובבת אותנו בכל ההיבטים: תרבותיים, חברתיים, טכנולוגיים.
 
מהן המטרות של המחלקה לתקשורת בבן גוריון? המטרה הניצבת בראש ובראשונה היא פיתוח חשיבתו העצמאית של הסטודנט. תכונה זו הכרחית על מנת להבין את התחום לעומקו. המסלול לתקשורת בבן גוריון נשאר תמיד עדכני ועם יד על הדופק בכל הקשור לתקשורת בארץ ובעולם הן על תכניו והן על דרך העברתו לעולם עם פיתוחי הקידמה. תואר זה כולל קורסים אשר נוגעים במושגי היסוד בתקשורת, היסטוריה כללית של התקשורת, מפת התקשורת בארץ ובעולם, תקשורת וחברה בישראל, דיני תקשורת ועוד. בנוסף לאלו קיימות סדנאות בתקשורת.
 
את מסלול לימודי תקשורת בבן גוריון ניתן לשלב עם חטיבות נוספות כמו חברה ותקשורת, ישראל ותקשורת, פוליטיקה ותקשורת, מחשבת ישראל ותקשורת, מזרח תיכון ותקשורת.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום