לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי תקשורת אריאל
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK

לימודי תקשורת במסגרת אוניברסיטת אריאל הינם תואר מרתק אשר מכין את הסטודנט להכרה עמוקה של מערכות התקשורת בישראל.  התואר לתקשורת במכללת אריאל מסתכל כל הזמן קדימה. אפיון חשוב לתחום דינאמי כתחום התקשורת שמתקדם ומשתנה כל הזמן, ודורשת העוסקים בו להישאר "עם אצבע על הדופק". הכלים שהסטודנט מקבל במהלך התואר מאפשרים לו להסתכל על עולם התקשורת בצורה מפוכחת ומאתגרת כך שיתאים עצמו לעולם הטכנולוגי הסובב אותו ולא יישאר מאחור. בתואר לומדים איך לנהל קמפיינים, אפיוני אתרים וקידומם ברשת, בניית אפליקציות שונות למכשירים סלולריים, מיקסום השימוש ברשתות החברתיות, שיווק, ייחצון, דוברות וכו'.

במהלך הלימודים מוצעים לסטודנטים התנסויות שונות בשלל התחומים הקשורים לתקשורת (טלוויזיה, רדיו, עיתונות כתובה ואלקטרונית, עריכה ואולפנים וכו'). בנוסף לכך, יבחר הסטודנט במה הוא רוצה להתמקד ועל פי זה יבחר התמחויות שונות. מעבר להתנסויות בפועל הסטודנט מקבל בסיס מעמיק של חומר עיוני מגוון ברמה אקדמאית גבוהה. בין הקורסים שניתן למצוא במסלול לימודי תקשורת ניתן למצוא: תקשורת שכנועית, אינטרנט ומדיה חברתית, רדיו, קולנוע, טלוויזיה, עיתונאות ועוד ועוד, כל אלו מועברים על ידי אנשי מקצוע מן המובילים בתחום.
 
במרכז האוניברסיטאי אריאל ניתנת לסטודנט האופציה להשתתף גם במחקרים הנוגעים בעולם התקשורת כמו השפעות הטכנולוגיה המתקדמת על העולם המערבי ועיצוב דעת הקהל, וכל אלה במסגרת מכון מחקר מן המובילים בתחומו בארץ. הזדמנויות אלה מאפשרות לסטודנט להיפתח לשלל אפשרויות ההתמקצעות הרבות אשר קיימות בתחום התקשורת וכך לבחור לו עתיד מקצועי מצליח בתחום.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום