לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי פסיכולוגיה תנאי קבלה
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK

ללימודי פסיכולוגיה תנאי קבלה משתנים בין המוסדות, אך ברוב המוסדות יתבססו על חישוב ממוצע הציונים שיורכב מציוני הבגרות וציון הפסיכומטרי. לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון נלמדים באוניברסיטאות ומכללות רבות ברחבי הארץ, לרבות האוניברסיטה הפתוחה. ברוב המוסדות דורשים בגרות מלאה שבה יש אנגלית ברמה של 4-5 יחידות לימוד וציון הפסיכומטרי צריך לעלות על 570, בחלק מן המוסדות ציון הפסיכומטרי הנדרש מגיע אף ל 700. כמו כן, דרישה שכיחה היא ציון באנגלית מבחינת הפסיכומטרי או מבחן האמי"ר של 78 או יותר. מוסדות מסוימים ידרשו בעת ההרשמה גם מכתבי המלצה מגופים שונים. ויש כאלה שיבקשו גם עמידה במבחן בהבעה בעברית שציונו יהיה 86 או יותר. 

על מנת לדעת אם אתה עומד בתנאי הקבלה של מוסד מסויים עליך לבדוק מהן דרישותיו ישירות אצל מזכירות החוג, תנאי הקבלה של אוניברסיטאות יהיו מחמירים יותר מתנאי הקבלה במכללות, כך שאם אינך מתקבל לאוניברסיטה מומלץ לברר מהם תנאי הקבלה במכללות השונות. בירור תנאי הקבלה למסלול לימודי פסיכולוגיה מבעוד מועד יכול לחסוך לכם גם זמן וגם כסף. ידיעה מראש של התנאים יכולה להכווין אתכם למטרה הן בלימודים לפסיכומטרי והן לקבלת השיקלול הסופי אותו אתם צריכים בכדי להתקבל למוסד אליו אתם רוצים ללכת. 
 
על מנת לקבל מידע נוסף לגבי תנאי הקבלה ותנאיו במוסד ספציפי יש לפנות לקבלת מידע במוסד עצמו מאחר וגם תנאים אלו משתנים משנה לשנה ובין מקום למקום. יש כמה מוסדות שאינם דורשים את התנאים המחמירים ביותר ומתבססים על כלי מיון וסינון אחרים.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום