לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי פסיכולוגיה בבר אילן
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK

לימודי פסיכולוגיה בבר אילן מקנים כלים ללימודים תיאורטיים וגישות פסיכולוגית אשר מהווים בסיס להמשך לימודים לתארים מתקדמים יותר. בתארים המתקדמים, הכלים שנרכשו במהלך התואר הראשון ממומשים בפועל. 

מה תוכנית הלימודים כוללת? לימודי פסיכולוגיה בבר אילן כוללים קורסי חובה וקורסי בחירה. קורסי החובה מטווים את כל הידע הבסיסי הנדרש אשר כולל תיאוריות פסיכולוגיות ולימודי אסכולות שונות מן התחום מתחילת התפתחותו ועד ימינו אנו. קורסי הבחירה מאפשרים העשרה של הידע ומאפשרים בחירה אישית יותר של הנושאים המעניינים את הסטודנט בתחום הפסיכולוגיה. 
 
מטרת מסלול הלימודים לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר אילן היא שילוב תיאוריות מעשיות עם ניתוח מעמיק של נתונים מחקריים הקשורים לתחום. לסטודנטים ניתנת האופציה להקשיב להרצאות אשר מועברות על ידי הסגל אשר עוסק במחקרים רבים בתחום הפסיכולוגיה וכך להבטיח לעצמם לימוד והעשרת הידע  מניסיונם של אנשים מן הנחשבים ביותר בתחום בארץ ובעולם. לאחר סיום הלימודים לתואר הראשון בוגריו יכולים להשתלב בשוק העבודה בתחום משאבי האנוש או לבחור להמשיך לתארים מתקדמים יותר.
 
בחירת לימודי פסיכולוגיה בבר אילן סוללת דרך להמשך לימודים מעניין ופרודוקטיבי. בר אילן הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת לאוניברסיטה הגדולה ביותר בעלת שלוחות רבות אשר פרוסות ברחבי הארץ.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום