לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי תעודה - הוראה מתקנת
פורסם בתאריך 12/03/2013

 

לימודי תעודה בהוראה מתקנת נועדו ללמד את המורים והגננות דרכים אשר בעזרתן יוכלו לעזור לילדים בעלי לקויות למידה שונות להתמודד עם החומר הנלמד.  
 
בשנים האחרונות יותר ויותר הורים מגלים שלילדיהם יש ליקוי למידה זה או אחר, דבר אשר מעסיק אותם רבות בחיפוש אחר סוג בית הספר שבו הם רוצים שילדם ילמד ועל רמת המורים/מורות שיחנכו אותו. מורה שכזה צריך לא רק לדעת את החומר בצורה הטובה ביותר אלא חייב גם להבין את הבעיה העומדת בפניו ואת כלל הדרכים האפשריות על מנת לעמוד מול הבעיה הזו בצורה הנכונה והבטוחה ביותר, וכאן נכנס נושא ההוראה המתקנת.
 
לימודי התעודה הוראה מתקנת נלמדים כיום במקומות רבים ונותנים למורים את כל הכלים והדרכים לעזור לילד בעל ליקוי הלמידה לעבור את התקופה החשובה הזאת ולהצליח במקומות שללא ההוראה המתקנת רוב הסיכויים שהיה מתקשה בהם. 
 
הוראה מתקנת בעצם מאפשרת למחנך, באם מדובר במורה ואו בגננות, להבין מה עומד מולו וכיצד ניתן להתמודד ולנצח את ליקוי הלמידה של הילד. בלימודי ההוראה המתקנת לומדים להכיר את צרכיו של הילד בעל ליקוי הלמידה ומקבלים את הכלים שבהם ניתן לפתור את הבעיה ולעזור לילד מבחינה תקשורתית וקוגנטיבית ובכך לשפר את יכולתיו הן מבחינת החומר הנלמד כחשבון, קריאה וכתיבה בעזרת תוכנית לימודים אישית. והן מבחינה חברתית. 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום