לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי פסיכולוגיה בבן גוריון
פורסם בתאריך 02/07/2013, מאת מערכת 1click

לימודי פסיכולוגיה בבן גוריון מאפשרים בחירה בין שתי מסלולים: תוכנית דו מחלקתית ותוכנית חד מחלקתית. 

התוכנית החד מחלקתית כוללת לימודים במדעי ההתנהגות ובנוסף משלבת קורסים נוספים מתחומי האנתרופולוגיה, סוציולוגיה והפסיכולוגיה. התוכנית החד מחלקתית מאפשרת בחירת מסלול מישני בנוסף לתכנית בפסיכולוגיה. ניתן לשלב איתה גם מקצוע ממדעי הרוח.
 
למה ללכת על לימודי פסיכולוגיה בבן גוריון? התכנית בבן גוריון חושפת בפני הסטודנטים את תפקודו של האדם על שלל רבדיו השונים החל מחשיבה ותפישה ועד הנושאים הקשורים ברגש והתפתחות אישיותית. בין כל אלה ילמד הסטודנט גם על המח והשפעתו על כל מערכות אלו. הסטודנט יקבל כלים לביצוע מחקרים בתחומי הפסיכולוגיה השונים ויתמקצע בתחום מה שיקנה לו יתרון משמעותי בהמשך דרכו המקצועית והאקדמאית. 
 
אוניברסיטת בן גוריון מציעה תוכנית המשך אטרקטיבית לבוגרי תואר ראשון בפסיכולוגיה. בתואר הראשון נבנה בסיס ידע נרחב באשר למרכיבים הפיזיולוגיים, הקוגניטיביים , הרגשיים והחברתיים  שמרכיבים את האדם ועומדים כגרעין היסוד אשר מבסס תיאוריות התנהגותיות נורמליות ואבנורמליות. לאחר רכישת בסיס חזק זה ניתן להמשיך לתארים מתקדמים בתחום שמטרתם היא הכשרת אנשי מחקר ופסיכולוגים יישומיים אשר יוכלו לחתור למחקרים מעמיקים יותר בתחומי הקוגניציה, הפסיכולוגיה החברתית והמח. על ידי פיתוחים אלה ניתן לעזור רבות בשדות הטיפוליים.
 
סטודנטים לתארים מתקדמים מקבלים הנחייה צמודה של אנשי הסגל מן המחלקה, אשר נחשבים לטובים ביותר בתחום. רכישת תארים אלו יפתחו בפני הסטודנט דלתות רבות הן בתחום המחקרי והן בתחום היישומי/ טיפולי.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום