לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי פסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב
פורסם בתאריך 02/07/2013, מאת מערכת 1click

לימודי פסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב נלמדים כחלק מן החוג למדעי החברה. בלימודי הפסיכולוגיה לתואר ראשון הסטודנט יעמיק בעולם הפסיכולוגיה ברמה התיאורטית והמחקרית. 

למה ללמוד פסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב? לימודי התואר בפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב מאפשרים העמקה נרחבת של הידע בכל תחומי הפסיכולוגיה. הלימודים יאפשרו לסטודנט עיסוק במחקרים בתוכם גם בתחום הקליני (שעיסוק ישים בו אפשרי רק לאחר סיום התואר השני). תכנית התואר בנויה על קורסי מבוא והעשרה ובהם משולבים גם לימודים מחקריים מתודולוגיים. בין השאר תמצאו בתוכנית הלימודים קורסים בפסיכולוגיה קלינית, חברתית פיזיולוגית וקוגניטיבית בהן משולבות גם שיטות מחקר, מחשבים וסטטיסטיקה. השאיפה של אוניברסיטת תל אביב היא להכשיר את הסטודנט לעיסוק בתחום וכמו כן להתפתח בו, להצטיין בו ולהקנות לו דרך להמשך לימודיו האקדמאיים בתחום.
 
בשביל ליישם מטרות אלה, אוניברסיטת תל אביב מחזיקה סגל מפואר ובו אנשי מקצוע בעלי שם בארץ ובעולם. ניסיונם הרב, הן התאורטי והן המעשי מאפשר לימוד מקצועי ללא פשרות בתחומי המחקר והבסיס התיאורטי אותו רוכשים בתואר הראשון. 
 
תוכנית הלימודים מתעדכנת כל הזמן על פי ההתפתחויות הרבות בתחום בעשורים האחרונים. תחום הפסיכולוגיה מוכר כיום כמדע אמפירי בעל אופי טיפולי ייעוצי וקליני. על מנת לעסוק בו יש לבחור את המוסד שיקנה את הכלים המקצועיים ביותר מחד ומאידך ייתן את הבסיס התאורטי המעמיק ביותר. אוניברסיטת תל אביב שמה לעצמה למטרה לתת לסטודנט כלים אלה על מנת שיוכל להמשיך לתארים מתקדמים בכדי לעסוק בתחום בהמשך דרכו המקצועית.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום