לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימוד מחשבים אשקלון
פורסם בתאריך 02/07/2013, מאת מערכת 1click

מי שמעוניין בלימודי מחשבים באשקלון כנראה שימצא עצמו במכללה האקדמית אשקלון כסטודנט לתואר במדעי המחשב. תחום המחשבים, בייחוד בעשור האחרון, צובר תאוצה לאור הפיתוחים הטכנולוגיים ותגליות שונות בתחומי המדעים. יותר אנשים בוחרים באתגרים של תחום המחשבים בשאיפה להשתלב בשוק ההי טק ולהיות חלק מחברות גדולות כמו גוגל, אינטל, אלביט, מייקרוסופט, פייסבוק ואחרים. תחום המחשבים הוא תחום רחב מאד. ברמה האקדמית יכול סטודנט למדעי המחשב לבחור בשרשראות התמחויות שונות כמו ניהול מערכות מידע, תכנות, הצפנות ותקשורת ועוד.

מטרת תוכנית הלימודים במסלול של המכללה האקדמית אשקלון הוא הכשרת בוגרים בתחום התוכנה והפיתוח ושילובם בתעשיות עתירות ידע. ההכשרה של הבוגרים מתבצעת על ידי לקיחת חלק פעיל בקורסים בעלי אוריינטציה לצד קורסים תיאורטיים בתחומי המתמטיקה והלוגיקה  אשר מקנים למהנדס לעתיד ידע בסיסי רחב. משך התואר במכללה האקדמית אשקלון הוא שלוש שנים ואחריו יכול הבוגר להמשיך את לימודיו האקדמיים בכל אוניברסיטה בארץ.
 
אוכלוסיית היעד של התוכנית במכללה האקדמית אשקלון היא צעירים לאחר שירות צבאי או לאומי שמעוניינים לרכוש השכלה איכותית ורחבה בתחום המחשבים במטרה להשתלב בתחום ההי טק. התוכנית מכשירה את הצעירים לתפוס את מקומם בתפקידי פיתוח בתחום לאחר סיום הלימודים. בנוסף התוכנית מתאימה גם לאנשים בתחום המעוניינים לרכוש השכלה אקדמית על מנת לשפר את יכולתם.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום