לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי כלכלה באוניברסיטת תל אביב
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK

לימודי כלכלה באוניברסיטת תל אביב נחשבים לאחד ממסלולי הלימודים המובילים והיוקרתיים בארץ. מסיבה זו, סטודנטים רבים מנסים להתקבל בשערי האוניברסיטה מדי שנה ולקבל את התואר הנכסף.

אוניברסיטת תל אביב מהווה את אחד המוסדות הוותיקים והמובילים בארץ בכל הקשור למסלול לימודי כלכלה, הן מההיבט התיאורטי והן מההיבט המחקרי. המחלקה, שהחלה את דרכה בשנת 1966 שונתה והורחבה בשנת 1992 ונקראה על שמו של מייסד לימודי הכלכלה באוניברסיטת תל אביב במקור – פרופ' איתן ברגלס ז"ל. ניתן ללמוד את נושא הכלכלה באוניברסיטה זו באמצעות רישום לתכנית לימוד דו חוגית (אשר כוללת לימודים לתואר ראשון ב-2 תכניות, אשר כלכלה מהווה את אחת מהן) או לחילופין, במסגרת לימודי התכנית המורחבת. כל הסטודנטים לכלכלה משתתפים בקורסים אשר מעניקים להם את הידע הנדרש להם בנושאי כלכלה בארגונים גדולים כקטנים, בגופים ציבוריים ומוסדות כמו גם במשק הבית, בקנה מידה ארצי או בין לאומי. הלימודים כוללים גם את ההיבט המתמטי הנוגע לכלכלה וגם היבטים נוספים.
 
הלימודים בכלכלה במסלול דו חוגי אפשריים בשתי צורות מהן יכול הסטודנט לבחור: לימודים במסלול מתואם, בהם ניתן ללמוד את נושא הכלכלה בצירוף חוג רלוונטי אחר (כגון: כלכלה יחד עם חשבונאות, עם ניהול, עם מדעי המחשב, לימודי משפטים, סטטיסטיקה ועוד). האפשרות השנייה היא לימודים במסלול דו חוגי רגיל, המשלב את לימודי הכלכלה יחד עם נושא נוסף הנלמד תחת קטגוריית " לימודי מדעי החברה" או תחום אחר הנלמד באוניברסיטה.
 
    
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום