לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי כלכלה וחשבונאות
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK

לימודי כלכלה וחשבונאות פותחים דלת לשוק עבודה הכולל משרות רבות בהן נדרשים הכישורים הנלמדים בתואר. למרות שהלימודים אינם פשוטים, מדובר בתואר מעניין ומתגמל. ישנן כמה אפשרויות ללמוד תואר בכלכלה בשילוב דו חוגי, השילוב של לימודי כלכלה וחשבונאות מהווה אפשרות נפוצה מביניהן. הסיבה לכך שתואר זה נלמד במשך 4 שנים (ולא 3 שנים בדומה לרוב הלימודים לקראת תואר ראשון במכללות) היא העובדה שהשנה הרביעית מוקדשת להשתלמות מקצועית בנושא החשבונאות במשרד רואי חשבון, יחד עם השלמת קורסים מסויימים בנושא החשבונאות שלא נחשבים לחלק אינטגרלי מהתואר עצמו. שלוש השנים הראשונות, לעומת זאת, כוללות לימודי קורסים המתייחסים לנושא החשבונאות כמו גם לנושאי הכלכלה. בסיום התואר ניתנת לסטודנט האפשרות לבחור (כתלות בציוני הקורסים שלו והממוצע הסופי בתואר): ביכולתו לצאת לשוק העבודה ולחפש משרה ההולמת את כישוריו והידע שרכש, או להמשיך לתואר שני במגוון מסלולים רלוונטיים למה שלמד, כגון תואר שני במנהל עסקים, תואר שני בכלכלה ואחרים. 

 
על מנת לעסוק בחשבונאות בארץ, יש לעבור את מבחני ההסמכה הרשמיים בתחום זה. למרות שלמבחנים אלו יכול לגשת גם מי שאינו בוגר תואר בתחום, ללימודים פורמליים ישנו יתרון: מי שלמד תואר ראשון בחשבונאות וגם צבר ניסיון התמחות במשך השנה הרביעית פטור מחלק מהמבחנים.
תחום רואי החשבון נחשב לנדרש מאוד בארץ, מבחינת שוק העבודה. עקב הכמות הנמוכה יחסית של הבוגרים בתחום זה לעומת הצורך בעובדים מיומנים המכירים את התחום, ניתן להשתלב בעבודה בקלות יחסית עם תחרות פחותה בהשוואה למקצועות אחרים.
 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום