לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי כלכלה ומנהל עסקים
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK

לימודי כלכלה ומנהל עסקים נחשבים לאחד התחומים המבוקשים ביותר בתחום ההשכלה הגבוהה בארץ כמו גם בחו"ל, לצד תארים כגון משפטים או לימודי פסיכולוגיה.

תחום לימודי הכלכלה מכיל בתוכו מספר נושאים אותם ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון או להתמחות בהם במהלך לימודי התואר. נושאים אלו כוללים את תחום שוק ההון, את לימודי החשבונאות, תחום ההשקעות וגיוסי הכספים ועוד. היות וכל עסק, חברה או גוף מתבססים על יכולתם לגייס כספים בשלב כזה או אחר בחיי הארגון, ליכולת לנהל את התקציב בתבונה ואף להיות מסוגל לגייס תזרים מזומנים חדש, יש משקל גבוה בשוק העבודה. התחום מושך אליו סטודנטים פוטנציאליים רבים גם עקב השם היוקרתי שיצא לתואר זה, עקב הפוטנציאל להשתכר משכורת נאה בסיום התואר ובזכות העובדה שלימודי כלכלה ומנהל עסקים משאירים מרחב לסטודנטים המבקשים להחליט על כיווני התמחות.
 
עקב הביקוש הרב לתואר זה, הוא נלמד במספר לא מבוטל של מוסדות אקדמיים בארץ, כגון:  בית הספר למנהל עסקים של האוניברסיטה הפתוחה (הכולל מספר סניפים ברחבי הארץ במסגרת לימודי חוץ), מכללת רמת גן (המציעה קורס בנושא ניהול סיכונים פיננסיים), אוניברסיטת בר אילן (המציעה לימודים בתחום מנהל העסקים בהתמחות בנושאי פרסום, מכירות ושיווק), מכללת אשקלון, מכללת רופין, המכללה האקדמית גליל מערבי (הממוקמת בעכו) ועוד. התנאים המוגדרים על ידי כל אחד מהמוסדות לצורך סיום התואר שונים במקצת, אך כולם מתבססים על לימוד הקורסים העקרוניים בנושא הניהול והכלכלה, לצד הזדמנות להתמחות בנושא אחד או יותר. 
 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום