לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי כלכלה וניהול
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK

לימודי כלכלה וניהול כוללים מספר רב ומגוון של קורסים הכוללים בתוכם נושאים רבים הרלוונטיים לעבודה בתחום. הבנה מעמיקה של נושאים אלו בזמן הלימודים לתואר משתלמת כאשר יש צורך ליישם את הידע בעבודה.

מבין האופציות האפשריות לשילוב תואר ראשון בניהול עם נושאים רלוונטיים אחרים לימודי כלכלה וניהול הם רק אפשרות אחת. במכללות רבות בארץ, כגון מכללת תל חי, כמו גם חלק מהאוניברסיטאות ניתן למצוא מספר אפשרויות אחרות לשלב את לימודי ניהול לתואר ראשון עם נושאים אחרים הנחשבים לנדרשים בשוק העבודה: ניהול ומשפטים, ניהול וחשבונאות ועוד. הלימודים לקראת התואר אורכים שלוש שנים, במהלכן משתתף הסטודנט בקורסים רבים אשר נועדו להקנות לו את הרקע הנדרש בתחום. רקע זה יהיה לו לעזר רב בין אם יבחר להמשיך ללימודים גבוהים יותר ולעסוק במחקר ובין אם יבחר להשתלב בשוק העבודה בסיום התואר הראשון. תחילת התואר מוקדשת ללימודי מבוא וקורסי בסיס במקצועות עליהם יתבססו קורסים אחרים בהמשך התואר. הידע הנרכש רלוונטי עבור מי שיבחר לעסוק בניהול בכל תחום בו הנושא רלוונטי בשילוב עם כלכלה, כגון: בנקים, ייעוץ בבתי השקעות או באופן פרטי, ייעוץ בנושאים פנסיוניים ועוד. 
 
הקורסים המרכיבים את התואר כוללים בין היתר: קורסים בנושאים מתמטיים כגון סטטיסטיקה, מימון, מיקרו כלכלה ומאקרו כלכלה, שימוש במודלים מתמטיים בכלכלה, קורסים בנושאי שיווק כגון ניהול סיכונים, ביקוש והיצע, תורת המשחקים ועוד. כמו כן, נלמדים קורסים בנושא מימון, אסטרטגיות לגיוס כספים, ניהול השקעות, צריכה וצרכנות ואחרים, כך שבוגרי התואר יזכו להעמיק את היכרותם עם נושאים חשובים אלו.
 
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום