לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי חשבונאות וכלכלה
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK
 
 
לימודי חשבונאות וכלכלה
 
 
לימודי חשבונאות וכלכלה מהם?
לימודי חשבונאות וכלכלה הם לימודים משולבים, המספקים לסטודנט עניין רב לצד הבטחה לעתיד בטוח יותר בתחום הפיננסי המקצועי במשק. השילוב בין שני המקצועות האלו נותן קרקע יציבה ואפשרות לחשוב רחוק. לימודי חשבונאות הם הלימודים המעשיים בתחום, המלמדים את הסטודנטים לנהל דו"חות, לערוך תחשיבים, להכיר את ההתנהלות בשטח. חשבונאות היא תחום מבוקש כיום, בשוק של יזמים ועצמאיים רבים, אך בשוק הגדול של החברות הגדולות דרוש טעם נוסף למקצוע הרווח. לימודי הכלכלה הם הטעם הנוסף המתבקש, שכן לימודי כלכלה הם אלו שמעניקים את המעוף, מעניקים תפיסה כלכלית רחבה, מכילה, וכזו שמסבירה את מקור הדברים, ומשם נותנת כלים לצאת ולנוע קדימה. הסטודנטים לומדים להכיר את העולם הכלכלי, גישות שונות, ובעיקר חשיבה יצירתית אשר יוצאת מחוץ לקופסא. חשיבה זו תביא אותם להיות המנהלים, היועצים ובעלי הדעה בעת הצורך, בו זמנית.
 
 
השילוב שמעניקים לימודי חשבונאות וכלכלה
 
 
השילוב בין לימודי חשבונאות ולימודי כלכלה מוכיח את הנוסחא הידועה כי השלם שווה הרבה יותר מסכום חלקיו. החשיבה היצירתית נתמכת בקרקע פורייה ומסודרת, ולדו"חות ישנו ביסוס חשיבתי שהוביל ליצירתם. ידע תיאורטי והכשרה מעשית המשתלבים יחד למקצוע נחשק בשוק.
כיום לא די לכלכלן הכיר את התפיסה הרווחת ולפתח גישה יצירתית משלו, אלא להוכיח אותה בפועל, וכאן נכנס איש המקצוע החדש שמקבל פנים רבות מלימודי חשבונאות וכלכלה. על אף שתחום הכלכלה תחום בגבולו ברורים, יש לו גמישות ותנועה רבה בתוכו.
אין המקצוע קל ופשוט, אך בכך מצוי הקסם. הלימודים עצמם נמשכים בין 3 ל-4 שנים לתואר ראשון, תלוי היכן, ונדרשת בסופם התמחות ובחינה חיצונית של לשכת רואי החשבון בישראל. התחום נלמד במכללות השונות העוסקות בתחום זה.
 
 
העתיד הפתוח שמעניקים לימודי חשבונאות וכלכלה
 
 
המקצוע המאתגר שנלמד בלימודים אלו, מעניק את האפשרות לעבוד במשרדי רואי חשבון, חברות כלכליות, פרויקטים עסקיים ואף לנהל תחום זה במקומות שונים במשק, או ממש לפתוח חברה עצמאית העוסקת בתחום או בכל תחום ונשענת על יסודות אלו. היכולת לגעת בתחום מזוויות שונות, יהפוך את הסטודנטים הלומדים לימודי חשבונאות וכלכלה למומחים, אשר מנהלים רבים של חברות וארגונים גדולים, יחזרו אחריהם.אין ספק כי לימודים אלו דורשים חשיבה אנליטית וידע מתמטי, ארגון וסדר, ויכולת לעבוד ביעילות ובאופן מדויק. אך מצד שני, זהו מקצוע מרגש, וההשתלבות היום בשוק העבודה היא מגוונת ומכוונת למקומות רבים ושונים.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום