לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  
לימודי פסיכולוגיה וכלכלה
פורסם בתאריך 10/06/2013, מאת מערכת 1CLICK
 
לימודי פסיכולוגיה וכלכלה
 
 
לימודי פסיכולוגיה וכלכלה מהם?
לימודי פסיכולוגיה וכלכלה הינם לימודים המשלבים בין המערכת הכלכלית והמחקר בנפש האדם והאישיות. לימודים אלו הם הדרך לפרוש טווח רחב לאפשרויות התפתחות בקריירה בתפקידי ניהול בכיר.
שני התחומים האלו, פסיכולוגיה וכלכלה, שניהם תחומים בהם מנתחים, עוקבים וחוקרים את מאפייני ההתנהגות השונים וההשפעה שלהם על החיים והסביבה שלנו. השילוב שמאפשר הבנה של האדם  כיחיד, מחד, ושל המערכת ככלל, מאידך, מאפשר יכולת הסקה וחיזוי חשובות.
לימודי כלכלה הם לימודים באשכול מדעי החברה, ועוסקים בהשפעות השונות, מיקרו ומקרו כלכליות, על חברות, ארגונים, עסקים, ותהליכים שונים בתוכם. לימודי פסיכולוגיה עוסקים בהכרת התנהגות בני האדם, הסיבות והתוצאות, וכן טיפול למי שזקוק לכך במסגרת זו. 
 
 
הדרישה בשוק לבוגרי לימודי פסיכולוגיה וכלכלה
 
 
השילוב של לימודי פסיכולוגיה וכלכלה יוצר תואר מאתגר ומרתק העוסק בתחומים מרכזיים בחברה שלנו כיום. היכולת להבין את ההתנהגויות הכלכליות והאישיות של בני האדם, השלובות זו בזו, והדרכים באמצעותן ניתן לשנותן ולהתאימן למציאות משתנה ומרובת גירויים הינה יכולת רבת ערך בעולם של ימינו. לאור זאת, תחום המחקר והיישום של היחסים פסיכולוגיה וכלכלה הינו תחום מבוקש כיום ודרוש בכל מקום בחברה. 
ניתן לראות השפעה ישירה של הנפש על החלטות כלכליות, וההבנה בתחומים נושקים אלו, עשויה לסייע בפתרון הבעיות, ובהכנת תשתית בריאה יותר מלכתחילה. בתום הלימודים ניתן למצוא בקלות משרה הן בתחום הכלכלי כיועץ השקעות, כלכלן או מנהל בתחום הפיננסים והן בתחום הפסיכולוגיה, הייעוץ הארגוני ומשאבי האנוש וכן במשרות הדרכה מגוונות.
 
מסלול לימודי פסיכולוגיה וכלכלה
 
מסלול לימודי פסיכולוגיה וכלכלה כוללים קורסים מגוונים בפסיכולוגיה: פסיכולוגיה בין תרבותית, מבחנים פסיכולוגיים שונים, פסיכולוגיה של המינים, וכן התפתחותית, קוגניטיבית, פיסיולוגית, חברתית, מבואות לפסיכולוגיה, הזדהות עם קבוצות, שיפוט אינטואיטיבי, נוירו פסיכולוגיה קוגניטיבית, שינה והפרעות שינה, העדפה ובחירה חברתית, עמדות ושכנוע, היסטוריה של הפסיכולוגיה, קשב חזותי, ליקויי קריאה, פסיכולוגיה בילדות וכדומה.
בכלכלה נלמדים קורסים כגון אלו: סטטיסטיקה, חשבונאות, מיקרו ומקרו כלכלה, תורת המחירים, כלכלה ציבורית, כלכלת תעשייה, מוסר ועסקים, כלכלת ישראל, תורת המימון ועוד.
במסלול נלמדים המניעים הנפשיים לביצוע של החלטה כלכלית, המהווים לדעת רוב את האחראים להצלחה או כישלון של פרויקט ולכל הדעות בעלי השפעה מכרעת על רווחיות ויעילות כל ארגון.
 
השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום