חיפושים נפוצים: 
לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  

ימים פתוחים ואירועים

המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון - מיתוג "קרן אהבה"

המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון

"קרן אהבה" לילדי בית "איזי שפירא" בחרה ב"מרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון" למיתוגה מחדש

המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון נבחר לאחרונה להוביל את מיתוגה מחדש של החברה "קרן אהבה" לילדי בית איזי שפירא. המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה, על מגוון מחלקות העיצוב המאוגדות למרכז לעיצוב, תקשורת ומדיה, נבחר בקפידה מבין מספר מוסדות להשכלה גבוהה רבים בתחום העיצוב, שאליהם פנתה קרן אהבה לשם קיום מיזם ייחודי זה.
בנוסף למיתוג, שיתוף הפעולה כולל  עיצוב ליין מוצרים חדש לקידום מכירות והקמת אתר אינטרנט. מחלקות הלימוד שישתתפו בפרויקט זה הן , תקשורת אינטראקטיבית, תקשורת חזותית ועיצוב תעשייתי. קשר זה הוא צעד ראשון בסדרת פרויקטים אדר ימשכו לפחות כשנתיים.

עו"ד אייל רפופורט, מנכ"ל קרן אהבה, מסביר: "במרכז לעיצוב ולטכנולוגיה מצאנו את מה שחיפשנו - רעננות, חדשנות ופתיחות לרעיונות שלנו. מדובר באחד מבתי הספר הגדולים והמובילים בישראל לתואר הנדסאי, שפתח בפני קרן אהבה צוהר לעולם יצירתי ופורה. היכולות המקצועיות של גוף מלמד מוביל יתנו מענה לצרכים רבים שלנו בתחומים הרלוונטיים. ממפגש עם הסטודנטים הלומדים במקום הוקסמתי מן הערכיות הרבה הטמונה בהם, והם נכונים למשימה בהתלהבות רבה. החיבור בין הצורך בשטח ללהט היצירה של הסטודנטים יביא איתו בסופו של דבר רעיונות חדשים ומקוריים. יצירתיות זו תהווה עבורנו מנוף לפתיחת שווקים חדשים למוצרים שלנו, אשר בסופו של דבר מסייעים לבית איזי שפירא להעניק את הטיפול המקצועי ביותר לזקוקים לו. אני צופה לשיתוף פעולה פורה וחדשני".

ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב, ראש המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל: "אני מברכת על שיתוף הפעולה שנוצר עם גורם מסחרי בעולם העמותות – דבר המראה על חשיבה כלכלית-יצירתית. קרן אהבה פועלת על-פי סטנדרטים כלכליים לכל דבר, ואני שמחה על ההזדמנות שניתנה לסטודנטים שלנו, לפיתוח מוצר אמיתי שצריך לעמוד בפרמטים מובילים של חדשנות – הן בעיצוב כללי, הן בעיצוב דיגיטלי, והן בעיצוב מוצר. אני בטוחה שבסיום הפרויקט הם ייצאו לשוק העבודה מצוידים ביכולות ובכלים טובים הרבה יותר".

"קרן אהבה" הינו פרויקט הפועל מזה 20 שנה ומחלק מתנות וחבילות שי. כל הכנסותיו של הפרוייקט מיועדות לרווחת אלפי ילדים ובוגרים המשתמשים בשירותי בית "איזי שפירא". "קרן אהבה" היא עסק ייחודי המניב הכנסה ראשון צסוגו והמוביל בתחומו, מאחר וכל רווחיו מוחזרים לקהילה, מדובר במקור הכנסה חשוב לעמותה לצד תרומות ומענקים נוספים.

המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון הוא המרכז המוביל בישראל ללימודי הנדסאים בארץ. את המרכז פוקדים מעל סטודנטים 1000 סטודנטים הלומדים ב- 14 מחלקות שונות במסלולי הנדסאים ומסלולי קדם הנדסאים, בשני מרכזי לימוד מובילים – הנדסה וטכנולוגיה, עיצוב תקשורת ומדיה. הסטודנטים אשר לומדים לתואר הנדסאי במרכז מנסים ונהנים מציוד משוכלל המותאם לחברות הטכנולוגיה והתקשורת החדשניות בשוק הנהפכים לשותפים לפרויקטים עתידניים. כחלק מן המצוינות הוסמך לאחרונה המרכז  לעיצוב וטכנולוגיה בתקן הבינלאומי ISO-9001, המעיד עליו כבעל תודעת שירות גבוהה ללקוחותיו.

צלצלו ישירות למרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון:
 072-2727495

השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום