חיפושים נפוצים: 
לשיחת ייעוץ חינם, מלא מס' טלפון:  

ימים פתוחים ואירועים

המרכז לעיצוב וטכנולוגיה אריאל בשומרון - חיל התקשוב הכשיר הנדסאים

המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון

לראשונה בתולדותיו חיל התקשוב הכשיר הנדסאי אלקטרוניקה באמצעות גורם חיצוני המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון הוענקו דיפלומות ל- 27 בוגרים

במעמד בני משפחה, מפקדים וקצין התקשוב הראשי תת אלוף נחום בסלו הוענקו ל 27 נגדים מהחיילות השונים אשר למדו לתואר במהלך השנתיים האחרונות דיפלומות הנדסאי אלקטרוניקה ע"י המרכז חעימטב וטכנולוגיה אריאל בשומרון.
זאת הפעם הראשונה בתולדות חיל התקשוב שלימודי תואר הנדסאי אלקטרוניקה מתקיימים ע"י גורם חיצוני. בין הבוגרים נמצאו שני שוטרים ושלוש נשים שהצטרפו לקורס הצה"לי.

בדבריו לבוגרים, הדגיש תא"ל נחום בסלו את חשיבות הכשרת כוח האדם בחיל. הוא הודה לצוות המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה על השירות המצויין והמסור, וציין רבות את תקופת מבצע "עופרת יצוקה", שבה הופסקו הלימודים למשך למעלה מחודש ימים. למרות זאת, עם חידוש הלימודים נעשה מאמץ גדול להשלים את החסר ולעמוד במסגרת הזמן שהוגדרה מראש, וחניכי הקורס הגיעו לקמפוס באריאל לתקופת לימודים מרוכזת ומאומצת.

יחידת הפרויקטים של המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון היא זו שהתמודדה וזכתה במכרז הצהל"י להפעלת מחזור לימודים זה באמצעות המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה. בימים אלו החל מחזור נוסף של לימודים במתכונת זהה.

אגף התקשוב בצבא ההגנה לישראל, שהוקם על יסודות חיל הקשר, האלקטרוניקה והמחשבים, הוא הגוף המתווה את מדיניות המחשוב הקשר, התקשורת, השליטה והבקרה, וכן אבטחת מערכות המידע בצבא.

המרכז לעיצוב וטכנולוגיה אריאל בשומרון
אחד מן הבוגרים מצדיע לקשר"ר (באמצע) תא"ל בסלו בעת הענקת הדיפלומה

צלצלו ישירות למרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון:
 072-2727495

השאר/י פרטים ויועץ לימודים אישי יצור איתך קשר תוך דקות בטלפון! או התקשר/י לטלפון
072-2727300. השירות הינו חינם!
 
הריני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מאתר זום