חשיבותה של מקצועיות בתהליך ניסור בטון

ניסור בטון

עבודות קבלניות מסוימות נדרשות לצורך הקמה של מבנים, מהמסד ועד הטפחות. עבודות קבלניות מסוג אחר נדרשות כאשר צריכים לבצע שינויים מהותיים במבנה קיים או כאשר צריכים להרוס אגף או מבנה שלם לפני שמקימים מבנה חדש.

בין אם מדובר על עבודות של פתיחת חלון או דלת במבנה קיים ובין אם מדובר על טיפול ביסודות או בקיר שלם ועבה במיוחד, פעמים רבות נדרש תהליך של ניסור בטון. תהליך זה, שניתן לביצוע מושלם רק בזכות ניסיון של שנים בשילוב עם כלי עבודה מיוחדים, צריך להתבצע במיומנות ובהקפדה, ללא פשרות. בשורות הבאות נרחיב מעט על חשיבותה של מקצועיות בתהליך ניסור בטון.

ניתן לראות בלינק הבא כיצד עושים זאת נכון !

בדיוק במקום הנכון


חברות לניסור בטון, קידוחים והריסת מבנים, יודעים לספר שעבודה עם בטון חייבת להיעשות ללא פשרות. קידוח של פתחים בבטון, בכל גודל וצורה, מצריך עבודה מקצועית וחסרת פשרות, המאפשרת לקבל תוצאות בדיוק במקום הנכון ובגודל הרצוי.

לא קשה להבין מדוע פתיחה של חלל בקיר בטון, עבור משקוף ודלת, למשל, צריכה להיעשות בדיוק מושלם, בצורה ישרה וללא תקלות. ניסור בטון שיעשה כלאחר יד, ללא ביצוע תוכנית עבודה מדויקת, בשימוש בכלים לא מתאימים או ללא לקיחת מידות ראויה, עשויה במקרים רבים לעלות ביוקר ולא רק במונחי כסף. נזק בלתי מבוקר שנגרם תוך כדי פעולות שנעשות במבנה בטון עשוי להרוס רעיון של שיפוץ ושיקום שהושקע זמן רב בתכנונו.

שומרים על יציבות

סיבה נוספת לחשיבות המקצועיות בכל עבודה של ניסור בטון טמונה בשמירה על יציבות המבנה. לא פעם ולא פעמים תופס הבטון מקום של כבוד בשמירה על יציבות, ביסודות, בעמודים, בקירות ועוד. טיפול לא נכון בניסור או קידוח בטון עשוי בהחלט לגרום לאסון.
טיפול שגוי בציוד קידוח, שימוש בציוד מיושן או לא מתאים, פגיעה ביסודות הבטון, בקירות של מרתף או ביציקת בטון מכל סוג שהוא עשויים לפגוע ביציבות המבנית ואף להביא להיווצרות סדקים או לקריסה. לכן, בתחום של ניסור בטון אין מקום לפשרות. רק אנשי מקצוע מעולים, מנוסים ומקצועיים ביותר יוכלו לספק עבודה טובה, באחריות וללא פגם.

ציוד מקצועי לעבודה מקצועית


כאשר מזמינים קבלן לביצוע ניסור בטון, חשוב לבדוק את מידת אמינותו, ניסיונו ורמת הביצוע בפרויקטים שבהם היה מעורב. עבודה איכותית תושג רק בהינתן התנאים הבאים:
• יכולת ניהול פרויקטים ברמה גבוהה, תוך שמירה על ניקיון ובטיחות ויכולת עמידה בזמנים.
• העסקת עובדים ראויים, מנוסים ומקצועיים, אשר רכשו ניסיון בעבודה איכותית, מוקפדת וזהירה.
• שימוש בכלי עבודה איכותיים, ברמה גבוהה. כלי עבודה ומכשור לעבודות בבטון צריכים להתאים במדויק לסוג הבטון, עוביו, ולתוצאה שאותה רוצים להשיג.